І знову пильний патруль!

СПАМершаЧерговий вихід Громадського патруля – і черговий “улов”. 22 травня не стало винятком. Знову 2 пильних чергових помітили жінку, яка клеїла оголошення із бажанням залучити нових клієнтів, яким вкрай необхідна готівка під «малюсінький» відсоток.

Відповідно було зроблено наступні кроки: зафіксовано правопорушення та здійснений дзвінок у райвідділок  міліції, наряд якої приїхав порівняно швидко (8 хв). Жінку було затримано та «запрошено» до відділку для встановлення особи, нею стала жінка із смт. Квасилів. Вона переконливо казала, що в неї було таке завдання і вона не знала, чи можна там клеїти, тож запропонувала потім здерти всі свої оголошення.опана

Представники Волонтерського Руху погодилися і зі своєї сторони побажали, щоб більше не перетинатися у подібних ситуаціях. Тим не менш акт про порушення був складений та буде переданий на адмінкомісію. Але якщо до неї дійде. Адже під час опитування у міліції жінка викликала свого роботодавця – “адвоката”. Жінка, що прийшла, помітно нервувала, і було помітно з поведінки та слів, що адвокатурою там навіть «не пахне».

Розпрощалися всі на гучних вигуках «адвокатки», що вона звернеться у прокуратуру.

Громадський патруль Волонтерського Руху Здолбунівщини наполегливо просить та рекомендує –  НЕ СМІТІТЬ там, ДЕ ви МЕШКАЄТЕ. І не вчіть 16-річних пацанів, що їм робити, вам має бути соромно, що ці пацани вчать ВАС, тітоньки, як треба любити своє місто.

P.S. За домовленістю, жінка мала здерти оголошення й зателефонувати, але так і не зробила цього. Дзвінка не було, але й поклеєних оголошень немає – здерті.

Чергував патруль у складі: Грабік Юрій, Орлов Андрійоголошення (2) чистоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети