І знову безконтрольні підакцизні товари в районі

Районною робочою групою із виявлення та залучення до сплати до місцевих бюджетів платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, які здійснюють діяльність на території Здолбунівського району 19 вересня 2017 року було здійснено обстеження щодо виявлення та залучення до сплати до місцевих бюджетів платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, які здійснюють діяльність на території Здолбунівського району в закладі торгівлі –  магазині «Продукти», що знаходиться  за адресою: с. Гільча Друга, вул. Чеська,17 .

Під час обстеження встановлено  факт продажу підакцизної групи товарів (пива).

Здійснюється продаж алкогольних та тютюнових  виробів. Ліцензії на право здійснення торгівлі вказаною підакцизною групою товарів  та інших документів працівником вказаного торговельного закладу робочій групі не було надано. Відсутній куточок споживача.

Членами робочої групи було викликано наряд  Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції головного управління Національної поліції в Рівненській області з метою вжиття заходів відповідного реагування.

За інформацією управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністраціВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети