І в здолбунівських міліціонерів розпочався навчальний рік

На початку вересня за прикладом школярів у школах в урочистій обстановці працівники лінійного відділу міліції на станції Здолбунів УМВС України на Львівській залізниці розпочали новий навчальний рік.

 milicia_1

Щорічно, протягом усього навчального року, в органах та підрозділах внутрішніх справ проводяться заняття зі службової підготовки.

 – Професія правоохоронця вимагає чіткого дотримання прав і свобод кожного громадянина. Знання норм чинного законодавства – запорука успішної діяльності міліціонера, – повідомив начальник лінійного відділу міліції на станції Здолбунів підполковник міліції Володимир Загорський.

 Начальник служби психологічного забезпечення Управління МВС України на Львівській залізниці майор міліції Олена Клим довела до присутніх план занять на новий навчальний різ зі практичної, фізичної та теоретичної підготовки.milicia_2

Інформація знадобиться міліціонерам під час виконання ними повсякденних службових обов’язків.

Також було доведено правила поведінки та професійної етики осіб рядового та начальницького складу органів внутрішніх справ України. Після заходів міліціонери – транспортники приступили до виконання своїх службових обов’язків.

 

ЛВ на станції Здолбунів УМВС

України на Львівській залізниціВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети