І діляночку землі, і дорогу асфальтовану для здолбунівського мера

У квітні, розглянувши проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт доріг міста Здолбунів, виконавчий комітет Здолбунівської міської ради затвердив проектно-кошторисну документацію:

1. На капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Шкільна з транспортною розв’язкою на перехресті вулиць Шевченка, Шкільна та Паркова в місті Здолбунів в сумі 3,88 млн.грн в тому числі БМР – 3,12 млн.грн.
2. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Садки та вулиці Шевченка міста Здолбунів в сумі 525,316 тис.грн.
– в тому числі БМР – 401,504 тис.грн.

А вже через тиждень, 22 травня, має бути затверджена  проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт дорожнього покриття по вулицях Пушкіна та Княгині Ольги.

– вулиця Пушкіна – сума кошторису 1147,804 тис.грн. в тому числі вартість будівельно-монтажних робіт 910,390 тис.грн.
– вулиця Княгині Ольги – сума не зазначена

Мабуть, так співпало :), але ще через два тижні (на сесії 5 червня) після виконкому сесія має (може)затвердити і це рішення:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA1. Дати дозвіл громадянину Ольшевському Ігорю Олександровичу, який проживає в селі Здовбиця по вулиці Третя, 42 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років орієнтовною площею 0,07 гектара для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Садки, 7-а в межах міста Здолбунів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади.
…..4. Хід виконання перевірити в червні 2014 року.

dozvil Olshevskomu

 

Чи то випадково міський голова ділянку оформляє і одночасно дорогу на півмільйона там же ремонтує, чи ні? Але для інформації скажемо, що цей відрізок дороги у планах капремонтів на 2013 рік є. Як були і інші дороги в планах, і які звідти або кудись поділись, або просто проігнорувались. Людям обіцяють і НЕ виконують. Там же немає будиночка мера. Як і не всі молоді спеціалісти можуть отримати житло у новозбудованому будиночку. От і залишається гадати, від чого залежить оренда земельної ділянки, квартира у новобудові і ремонт вулиці. Причому всі ці речі відповідають нормам чинного законодавства. І мер теж має право на оренду земельної ділянки біля будинку для його обслуговування, а його син на квартиру, і дорога там має ремонтуватись. Тільки хтось має право мати право і 30 років у чергах на квартиру стоїть, і заяви переписує, бо земельних ділянок немає, і дороги не всі і  не всюди ремонтуються, а у мера все з першого разу виходить. Чарівник! Хоча чому ж тут дивуватись.

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети