Хворі вишні?


До редакції звернулися занепокоєні жителі мікрорайону Цементників з вул.Герцена. На їх думку під приводом зрізання аварійних дерев були зрізані цілком здорові молоденькі вишеньки. Просять розібратися. Шановні депутати міської ради з цього округу, вам і карти в руки.

Від ЗС. Ми не виключаємо що під соусом аварійної вирубки йде зрізання інших дерев в т.ч тих, які висаджені на території міста самовільно жителями, в т.ч там де це заважає будівельним роботам, ремонтних або безпеці руху. Але тоді і рішення і пояснення мають бути правдивими і всім зрозумілими.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети