Гурби: толока, вугілля, теренова гра, Великдень

Чим ближче до Великодня, коли на третій день багато патріотично налаштованих громадян відвідують місця бою під Гурбами, що на Здолбунівщині, тим більше різної інформації про події навколо самих Гурб.

Толока біля монастиря. Повідомляє Здолбунівська сотня самооборони:

– У суботу прибирали територію та приміщення Гурбівського монастиря. Наших було декілька десятків. Жіноча чота прибрала сам монастир, чоловіки позгрібали листя, сухостій. Звісно, після зими було “розконсервовано” музей-криївку, “перебрано” всі експонати. “Господар” монастиря отець Нифонт залишився задоволеним! Нагадуємо, незабаром Гурби прийматимуть багато гостей!SjYov21sBsE

Відзначення річниці події. Повідомляє сайт монастиря:

– Заходи по відзначенню 70-ої річниці битви під Гурбами у цьому році заплановані на 22 квітня (як завжди, третій день Великодня). Вже традиційно за сприяння депутата обласної ради Віктора Кривуна члени патріотичних організацій проведуть реконструкцію бою під Гурбами. Як завжди, всі охочі зможуть відвідати музей-криївку УПА, придбати книгу “Котел”, яка детально описує події на Гурбах 70-тилітньої давнини, а також іншу релігійну та патріотичну  літературу і символіку. Ті, хто не були на Гурбах з минулорічних заходів, будуть приємно здивовані темпами будівництва Свято-Воскресенського храму на території Гурбенського монастиря, яке здійснювалось у цей непростий час. А розпочнуться заходи, як і належить, молитвою за душі загиблих захисників нашої України.

А ось Олександр Лащук побачив там іншу картину. Вугілля і бочки.

Острозький держлісгосп вирішив зустріти учасників теренової гри “Гурби-Антонівці” бочками по випалюванню деревного вугілля. Це “виробництво” знаходиться дуже близько до Гурбенського монастиря і Де́рмансько-Остро́зького національного природного парку.

Не мають відповідних погоджень.

Придумали таку тему, щоб списувати якісну деревину на виробництво деревного вугілля.

Крім того, найчистіший куточок нашого краю буде задимлений, а ліс розтягнутий.

Влада в області тим часом ділить посади, в тому числі й домовляється, хто очолить Управління лісового господарства. За нашою інформацією, на купівлю нового (чи затримку теперішнього) керівника вже зібрали гроші. Ідуть торги. Останні три тижні безвладдя вивозили ліс у Волинську область і там складували, тому що не встигали продавати.1977167_676694892391414_508457660_n 10152405_676694889058081_107774719_n

Ось такі справи побачив кожен навколо одного й того ж місця.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети