Гуманітарна допомога, як результат дії Меморандуму про партнерство, потрапила до Здолбунова

Здолбунівська громада отримала гуманітарну допомогу від програми USAID Мріємо та діємо. 
Нагадаємо, у 2021 році було підписано Меморандум про співпрацю в рамках реалізації USAID програми «Мріємо та діємо» між Здолбунівською міською радою, Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в особі Мяхрібан Дракман та ГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» (так, так молодіжний простір HOME’ЯК саме з цієї домовленості виріс).
Активності для молоді тривали до повномасштабної війни,  тривають і зараз та військовий стан вніс свої корективи, тому сьогодні програма “Мріємо та діємо” переформатувалась, та допомагає громадам гуманітарною допомогою.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети