Губернатор Рівненщини та народні депутати ділились позиціями щодо спільного вирішення проблем області

У ході спільної зустрічі народних депутатів від Рівненщини та голів обласної державної адміністрації й обласної ради були обговорені питання співпраці для вирішення болючих проблем соціально-економічного розвитку Рівненщини. Голова облдержадміністрації Василь Берташ запросив депутатів обговорити концепцію соціально-економічного розвитку Рівненщини. На зустріч із керівництвом області 29 квітня пришли як опозиційні депутати – Валентин Королюк, Микола Кучерук, Юрій Вознюк, так і депутат від Партії регіонів Микола Сорока.

Заклики очільника області щодо об’єднання зусиль для вирішення болючих проблем Рівненщини депутати підтримали, але у той же час зауважили, що влада на центральному рівні мало дослухається до проблем області. Так, Валентин Королюк навів приклад Новоукраїнської загальноосвітньої школи Млинівського району, будівля якої перебуває у аварійному стані. Усі приміщення є пристосованими, стіни покриває грибок. «У таких умовах діти не повинні вчитися, навіть недовге перебування у таких будівлях просто шкідливе для їхнього здоров’я», – зауважив Валентин Королюк. Натомість, коли він звернувся до Міністерства освіти і науки, сумнозвісний міністр Табачник у своїй відповіді переклав цю проблему на плечі місцевої влади.

Інший приклад – із будівництвом газовідводу-відводу від газорозподільної станції Опарипси у Радивилівському районі до сіл Немирівка, Батьків, Башарівка, Пріски, Старики, Перенятин. Загальна вартість робіт становить 10,3 мільйони гривень. «Для вирішення цієї проблеми я звертався до Кабінету Міністрів України і до Рівненської облдержадміністрації, – зазначив Валентин Королюк. – Однак отримав лише відписки, мовляв, нехай Башарівська сільська рада як замовник будівництва звернеться до НАК «Нафтогаз України» щодо включення цього об’єкта до переліку, що буде фінансуватися за рахунок «Нафтогазу». Але ми ж усвідомлюємо, що звернення Башарівської сільської ради просто не візьметься до уваги». І таких прикладів «відфутболювання» з боку влади, за словами Валентина Королюка, чимало.

Тому народний депутат наголосив, що порушуватиме проблеми, які є у 154-ому виборчому окрузі, від якого він обраний, на центральному рівні і сподівається на підтримку керівництва області. «Сподіваюся, що у питанні вирішення проблем територіальних громад керівництво області та народні депутати від Рівненщини будуть одностайними, – зауважив Валентин Королюк. – Гуртом і батька легше бити».

Прес-служба Народного депутата Валентина Королюка Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети