. Хто знайде управу на перевізників? | Здолбунів City

Хто знайде управу на перевізників?

Самостійне підприємницьке плавання без регулювання тарифів на проїзд, відшкодування пільгового проїзду, на думку пересічних здолбунівчан сильно розслабило перевізників. На пошту, телефон, у соцмережі ЗС надходять повідомлення про неякісний сервіс від перевізників. Ось що повідомляють нам здолбунівчани найчастіше:

 • Маршрутка Рівне _ Здовбиця не їздить зранку по неділях у визначений графіком час (реально люди говорили, що готові до радикальних дій в разі повторення)
 • В цій же маршрутці ціна проїзду до зупинки Міськгаз (т.то по МІСТУ) більша ніж на інших ділянках міста
 • Водії часто і подовгу розмовляють по телефону
 • В маршрутках не оголошують зупинок
 • Таблички в маршрутках не змістовні, оформленні “по народному”
 • Скарги на дії водіїв не мають належної реакції
 • Водії влаштовують перегони між собою, “розборки” через збої у графіку
 • На залізничному переїзді здійснюють небезпечні маневри

Такі проблеми не поодинокі і не лише у нашому місті, районі. відповідне управління ОДА фактично бездіяльне. Окрім визначення переможців ми не чули і не читали, щоб ПІСЛЯ тендеру перевірявся стан маршруток, дотримання графіку руху, якість обслуговування.

Сьогодні аналогічне питання підняли колеги і у Чернігові, ось допис  Тетяни Романової з Агенції міських ініціатив:

Місту потрібен налагоджений контроль за роботою громадського транспорту.

Думаю, що саме в цій сфері першочергово має бути “гаряча лінія” чи call-центр, до якого могли б звернутись містяни в будь-який момент, залишити повідомлення та отримати відповідну, а головне оперативну реакцію.

Що ж відбувається зараз:
📌 Часто чую від людей, котрі звертаються до мене, що дозвонитись до управління транспорту іноді вкрай тяжко.
📌 Робочі години профільного управління з 8.00 до 17.00 (з обідньою перервою). А громадський транспорт починає свою робою з 5.00 і закінчує після 23.00. А найчастіші порушення роботи відбувається саме в той період часу, коли управління вже не працює.
📌 Отримання реакції по будь-якому зверненню треба чекати досить довго.

Процедура така:
🖋️подаємо звернення до управління;
🖋️управління опрацьовує звернення і подає його до перевізника для вирішення питання (усунення недоліків);
🖋️перевізник знайомится зі зверненням, вирішує (чи робить вигляд) це питання;
🖋️перевізник надає відповідь управлінню;
🖋️управління має перевірити результати і надати відповідну відповідь заявнику.

⁉️А що ви думаєте з цього приводу? Які прогресивні інструменти можна запропонувати владі для створення ефективного контролю за роботою громадського транспорту?

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Здолбунівчанин

  Майже 100% тендерів на перевезення зараз виграють підприємства-пустишки створені за 3 дні до тендеру. Вних немає ні працівників, ні автобусів. в свою чергу ці тендера здають в оренду для тих хто має якийсь транспорт. І тут починається саме цікаве:
  1.Власник тендеру ні словом ні духом як там по його маршруту возять людей (він коли “виграв” його, отримав всі гарантії, що його нечіпатимуть).
  2.Той хто возить людей (орендар маршруту) робить, що хоче так як до нього притензій неможе бути ніяких так як він нічого непідписував і ніде не фігурує.
  В кінцевому результаті маємо, що маємо.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама