Хто з рівненських нардепів найактивніший?

Громадська мережа ОПОРА проаналізувала, як народні депутати від Рівненщини, які у Верховну Раду пройшли за мажоритарною системою, зустрічаються з виборцями.
ОПОРА проаналізувала діяльність п’яти рівненських нардепів-мажоритарників в округах за лютий-березень.

Олег Осуховський,Так, нардеп Олег Осуховський, обраний від Рівного, у лютому взагалі не виявляв активності у своєму виборчому окрузі. «Як пояснив помічник депутата, це пов’язано з тим, що Олег Осуховський проводить роботу в окрузі у дні, визначені парламентом для роботи з виборцями. А календарним планом таких днів у лютому передбачено не було», — пише ОПОРА. У березні пан Осуховський мав два особистих прийоми виборців у Рівному.

Юрій ВознюкЮрій Вознюк, за якого голосували мешканці Рівненського, Острозького, Гощанського, Корецького районів та частини Рівного, з-поміж 105 депутатів-мажоритарників з 24 областей України, моніторинг роботи яких здійснює ОПОРА, у лютому провів найбільше особистих прийомів виборців — 14. У березні Юрій Вознюк проводив роботу в окрузі у дні, визначені Верховною Радою.

Олександр ДехтярчукОлександр Дехтярчук, обраний від Дубенського, Радивилівського, Млинівського, Здолбунівського та Демидівського районів, у лютому активно зустрічався з виборцями, зокрема, обговорював питання переваг об’єднання територіальних громад. У березні Олександр Дехтярчук проводив роботу в окрузі переважно у дні, визначені Радою.

Василь Яніцький,Василь Яніцький, депутат від Зарічненського, Дубровицького, Рокитнівського та Володимирецького районів, провів декілька зустрічей з виборцями округу у лютому. А у березні — виключно у визначені Верховною Радою дні для роботи з виборцями. ОПОРА зазначає, що за підтримки народного депутата у окрузі відбувається низка культурно-масових заходів, зокрема, спортивних змагань.

Сергій ЄвтушокСергій Євтушок, обраний від Сарненського, Березнівського та Костопільського районів, у лютому був досить активний в окрузі, а у березні приїздив тільки за графіком, затвердженим у парламенті.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети