Хто стоїть за ФК “Автоленд”, і що чекає команду та вболівальників у майбутньому

komanda Avtolend

До футбольного клубу «Автоленд» звертаються вболівальники, ЗМІ, сайти, зокрема і  адміністратор ресурсу zdolbuniv.com. з проханням дати відповіді на запитання, які, на його думку, цікавлять всіх здолбунівських вболівальників. Ось ці запитання:

Яка ціль на сезон у ФК “Автоленд”? Чи є конкретно поставлене завдання, чи перший рік для колективу є своєрідним періодом акліматизації, коли головне не результат, а побудова “кістяка” команди?

Чи планується покращення клубної інфраструктури і, першочергово, стадіону? Чи є в планах заміна лавок на пластикові сидіння? І якщо так, то коли цього чекати глядачам?

Чи думає клуб щодо питання приватизації стадіону або ж підписання довгострокової оренди за символічну суму? (на прикладі “Карпат”, частково “Волині” та інших клубів елітного дивізіону)

Також є питання щодо поля: в останньому домашньому матчі воно було надто сухим (з точки зору глядача), а нещодавно рясно “зацвіло” кульбабами. Чи буде проведена робота над станом газону?

Чи не розглядає керівництво та інвестори клубу участь у аматорському чемпіонаті України з наступних сезонів?

Чи є хоча б гіпотетичні шанси колись побачити команду зі Здолбунова у професійних лігах (Друга ліга)? І чи думав про це інвестор “Автоленду”?

Коли з’явиться і чи взагалі з’явиться сувенірна символіка клубу?

Яка зараз емблема у ФК “Автоленд”?

Назва “Автоленд ” назавжди, чи є варіанти повернення назви “Локомотив”?

 

Нам приємна увага  вболівальників. Нижче публікуємо інформацію, що дає відповіді на всі запитання.

Здолбунівська районна громадська організація «Футбольний клуб «Автоленд» створена 25 листопада 2010 року. Президентом футбольного клубу є Середюк Станіслав Олександрович – генеральний директор та власник ПП «Компанія Автоленд». Відповідно основний тягар фінансування  клубу несуть ПП «Компанія Автоленд», а також фермерське господарство «П’ятигірське». Тренери клубу – Пархомчук Ігор Миколайович та Морозов Володимир Юрійович (юнаки). Адміністратор – Панасюк Олег Олексійович. Під прапорами нашого  клубу виступають   дві команди, які грають в чемпіонаті області – основна та U-17, команда що приймає участь в чемпіонаті району, команда ветеранів (чинний чемпіон області). Також клуб співпрацює з футбольним спецкласом гуманітарної гімназії. Зараз ми спільно з керівництвом гімназії готуємо угоду про співпрацю.

У сезоні 2013 року для головної команди клубу не стоять завдання  перемогти в чемпіонаті за будь-яку ціну. Головне, показати цікаву змістовну гру та повернути на трибуни вболівальників. Якщо ж при цьому ще й  будуть перемоги – це ж здорово.

Філософія клубу перегукується з філософією президента – успіх у футболі складається з трьох складових: міцна матеріальна база (спортспоруди та стабільне фінансування), власна футбольна школа (підготовка гідної зміни дорослим футболістам), прихильність і відданість вболівальників (адже наш футбол – в першу чергу для вас). Якщо в наявності  всі складові футбольного господарства, то чому б не замахнутися на аматорську лігу України чи професійну футбольну лігу?!

Тому найпершим завданням новоствореного клубу було будівництво приміщення футбольної академії з комплексом сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям. На жаль, поки що в Здолбунові не знайшлося земельної ділянки для такого будівництва. Надалі керівництво клубу прийняло рішення рухатися в іншому напрямку. ФГ «П’ятигірське»  придбало для потреб клубу адмінприміщення збанкрутілого заводу нестандартного обладнання неподалік центрального міського стадіону. Зараз над проектом його реконструкції працюють рівненські архітектори. Передбачається, що в реконструйованому приміщенні будуть розміщені гуртожиток, їдальня, тренажерний зал, навчальні класи, відновлювальний центр. Словом, все, що необхідно для життєдіяльності пристойного футбольного клубу. Поряд з тим питання будівництва тренувальних футбольних полів залишається також актуальним. Тому ми будемо вдячні всім: міській та районній владі, небайдужим громадянам, які допоможуть чи сприятимуть у виділенні земельної ділянки в м. Здолбунів.

Стосовно стадіону. Наша позиція однозначна – домашні ігри та тренування повинні проводитися на центральному стадіоні міста і району.

Стадіон «Локомотив» м. Здолбунів є власністю територіальної громади м. Здолбунів. Згідно договору оренди від 01 листопада 2005 року стадіон безкоштовно орендує терміном на 5 років громадська організація «Футбольний клуб «Локомотив» (керівник Довгалець О. Л.). На підставі ст. 17 Закону України  «Про оренду державного та комунального майна» дія договору автоматично продовжилася до  01 листопада 2015 року.  Так що пластикових сидінь та якісного газону доведеться трохи почекати.

Зараз ми вимушені платити орендарю стадіону за те, що ним користуємося, хоча, звичайно, ні якість підготовки поля, ні технічний стан всього стадіону нас не влаштовує.

Клуб готовий вкладати кошти в реконструкцію та утримання стадіону. З офіційним листом ми вже звернулися в міську раду. Якщо міську владу зацікавить наша пропозиція, і вона піде назустріч, можливо, вболівальники зможуть насолоджуватися футболом в комфортних умовах не чекаючи 2015 року.

  stadion1

stadion2

Ось так міг би виглядати міський стадіон

stadion3

 З 2010 по 2013 рік на стадіоні «Колос» вже міг би бути побудований ось такий комплекс

 

Бренд ФК «Локомотив» Здолбунів має довгу і славну історію. Для нас було б честю представляти місто залізничників під цим брендом. Однак через певні  причини зараз це неможливо, і наразі ми використовуємо назву та символіку підприємства – генерального спонсора. На даному етапі це логічно, і нас це влаштовує. Якщо ставити перед собою більш високі аніж першість області завдання, то така організаційно-правова форма як об’єднання громадян буде вже не достатньою для управління футбольним господарством клубу. Вищі завдання, більші витрати примушують шукати додаткові джерела фінансування, реорганізовуватися та створювати ТзОВ, ПАТ чи ВАТ. Ось тоді можна повернутися і до питання історичної назви футбольної команди міста залізничників.

На сьогодні ми – дуже молода команда. Все, що необхідно для життєдіяльності клубу, ми створюємо з нуля. Починаючи від форми, екіпірування, м’ячів, закінчуючи інвентарем для підготовки поля. Проте, не зважаючи на професійний підхід до справи, ми поки що аматорський клуб – кожен з нас має основне місце роботи і футболом займається у вільний від роботи час. Тому ми не можемо в один момент створити все. Але такі необхідні атрибути  як емблема, прапор, сувенірна продукція,  власний сайт, газета, програмки, фан-клуб обов’язково будуть. В тому числі, надіємося, за підтримки та з допомогою наших вболівальників.

Ми розраховуємо на тісну співпрацю з усіма, хто нас підтримує у нашій діяльності. Ми прислуховуємося до критики та вдячні за поради, якщо це слугуватиме розвитку футболу. Ми відкриті і до спілкування та готові відповісти на всі запитання вболівальників.

Наші контакти:

Поштова адреса: Рівненська область, Здолбунівський район, с. Здовбиця,    вул. Шосова, буд. 95.

Електронна адреса: fkavtoland@mail.ru

Контактний телефон: 067-9072906

Від ЗС додамо: Ось відповідь міського голови п.Ольшевського на можливу подальшу долю стадіона та його експлуатацію нині: (відповідь була дана на запитання одного із відвідувачів того ж ресурсу zdolbuniv.com)

Питання: Стадіон Локомотив м. Здолбунів є власністю міської територіальної громади. Більше 10 років його орендує ФК “Локомотив” (тобто О. Довгалець). В свій час він (О. Довгалець), як орендар навів певний порядок на стадіоні – реставрував та доглядав футбольне поле, використовував для обласних та всеукраїнських змагань з футболу. Однак зараз футболом він не займається, поле не доглядає, стадіон розвалюється на очах (із зовнішньої стіни облітає штукатурка, лавочки поламані, підсобні приміщення напівзруйновані). Не зважаючи на це, він справно бере гроші за використання стадіону (від 500 – до 700 грн. за одну футбольну гру), але не забезпечує ніяких умов. Для порівняння: оренда стадіону “Авангард” м. Рівне коштує 500 грн. в тиждень (одна гра та два тренування). Через непомірну плату одна з здолбунівських футбольних команд “Волинь” знялася з участі в чемпіонаті області, а інша – “Автоленд” – вивчає варіанти щодо проведення тренувальних занять та календарних ігор в м. Рівне. Йде до того, що центральний стадіон міста буде використовуватися лише для зарядки О. Довгальця тричі на тиждень по 1 год. Скажіть, будь ласка, на вашу думку, як простого жителя, чи це нормально і правильно? І як мер, що ви робите для того, щоб нарешті вирвати з пазурів Довгальця стадіон, відремонтувати його, навести на ньому порядок і використовувати на благо всієї громади? Коли будете давати відповідь, будь ласка, не згадуйте про договір оренди, який закінчується через два роки. Адже його можна розірвати в один момент, було б бажання. Послухайте людей. І почуйте. Це біль всієї спортивної громадськості Здолбунова. Дякую.

Відповідь: Розділяю думку автора запитання щодо того, що міський стадіон повинен використовуватись за цільовим призначенням і, безперечно, в тому числі і для проведення обласних та всеукраїнських змагань. До нинішнього року до міської ради не надходило скарг на орендаря стадіону «Локомотив» і всі змагання завжди проходили згідно графіків. Щоб зручніше було паркуватись учасникам змагань по вул. Приходька за ініціативою міської ради були внесені зміни до маршруту руху громадського транспорту. За моєю інформацією, в даний час на стадіоні безкоштовно тренуються дитячі футбольні команди гімназії, ФК «Локомотив» та проводяться всі ігри ДЮСШ, а також легкоатлетичні змагання. Звичайно, всі затрати на утримання в належному технічному стані поля та підсобних приміщень несе орендар і саме він і має визначати вартість компенсаційних витрат для команд, які будуть проводити тренування і ігри на стадіоні, згідно спеціально розробленої калькуляції. Якщо орендарем найближчим часом не буде врегульовано дане питання, то тоді ми будемо шукати інші шляхи вирішення цієї проблеми.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети