Хто стає депутатом Рівненської облради: офіційні результати

Шість політичних партій, які пройшли до Рівненської облради. Колаж «Четвертої влади» з фото прес-служби Рівненської ОДА та ілюстрацій з сайтів політичних сил.
колаж політ сил

Рівненська обласна виборча комісія затвердила фінальний протокол про результати виборів депутатів Рівненської обласної ради.

Про це повідомляють на сайті Рівненської обласної ради. Відповідно до результатів голосування жителів Рівненщини, до облради потрапляє шість політичних сил: Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», Радикальна партія Олега Ляшка, ВО «Свобода», партія «Конкретних справ» та «УКРОП».

Найбільшу підтримку на Рівненщині здобув БПП «Солідарність». За кандидатів від цієї партії віддали голоси 21,97% виборців, які взяли участь у голосуванні.

На другому місці – ВО «Батьківщина» (18,54%), на третьому – Радикальна партія Олега Ляшка (11,43%) .

Менше від лідерів голосування отримало ВО «Свобода» – 9,5% голосів, партія «Конкретних справ» – 6,6% та «УКРОП» (6,25%).

Близькою до потрапляння в Рівненську облраду була Аграрна партія України (4,99%) та «Опозиційний блок», який набрав 4,6% голосів виборців.

Загалом у новій Рівненській обласній раді буде 64 депутати. Розподіл депутатських мандатів між партіями, які подолали 5%-й бар`єр буде таким:
результати

У фінальному протоколі обласної виборчої комісії затвердили і персональний склад нової ради. Хто може представляти інтереси рівненчан у Рівненській обласній раді 7-го скликання дивіться у таблиці нижче.

Оскільки частина із зазначених кандидатів балотувалися одразу у кілька органів місцевого самоврядування, остаточний персональний склад депутатів ще може дещо змінитися.
результати1

результати2

результати3

результати4

результати5

результати6

результати7

результати8

результати9

результати10

результати11

результати12Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети