Хто скасує розпорядження Бухала?

смітник для БухалаМи обіцяли розповісти подробиці вчорашнього емоційного пошуку і зустрічі оплесками голови Здолбунівської РДА Олександра Бухала. Зустрітись із ними мали намір активісти Здолбунівського громадсьrого формування на чолі із сотником Юрієм Пшеничним.

9 ранку. Почалися пошуки голови РДА. На місці немає, виникла версія, що написав заяву на відпустку. Знайшли першого зама Владислава Щавінського. Йому все і висловили. Тут вспливла і заява на відпустку і юрист, яка пояснювала причини звільнення Сергія Кондрачука з посади головреда.

Делегація на чолі із головою Здолбунівської райради відправляється в Рівненську ОДА. Назад здолбунівська делегація повертається із зниклим і ще не відпочивши головою РДА, появу якого зустрічають аплодисментами біля сміттєвого баку до якого цього разу ніхто не потрапив.

На зустріч із Олександром Бухало намагаються потрапити всі хто зібрався біля і в приміщенні на Грушевського, 14. Потрапляють лише ті, хто ще з п’ятниці хотів на неї потрапити, але не надовго. Посередині зустрічі всі мають можливість спостерігати як біля РДА починають збиратись молодики, один із яких перевертає сміттєвий бак і сміття розсипається на площі. Потім ця ж група у спортивних костюмах на чолі із Олегом Тищенко – нещодавно призначеним директором Здолбунівського районного краєзнавчого музею, вриваються на зустріч і у присутності голів РДА, райради, депутатів райради, жінок запитують устами того ж п.Олега «Що тут за сходняк такий зібрався. Ми теж хочемо послухати». Цікаво це так посада директора музею впливає, яка знаходиться у підпорядкуванні відділу КУЛЬТУРИ і туризму тієї ж Здолбунівської РДА чи від тих з ким прийшовся набрався цього сленгу пан директор, однак при всі повазі до його краєзнавчого хисту, звучав його монолог не по фен-шуй. Після прохання Олександра Бухала покинути залу непрошені гості її покинули. Зауважень щодо хуліганства з їх сторони в тому числі щодо перевернутої урни зі сторони присутньої міліції видно не було. Може бояться чи якось це зробили непомітно для людського ока. Урну прибирали і підіймали інші, а не ті хто її перевертав.

На зустрічі не всі питання були задані, тому що зійшлись на тому, що потрібно вирішувати як скасувати розпорядження по Кондрачуку і поїхали назад на Рівне. Появу цього розпорядження Олександр Бухало пояснював не бездоганними радниками у яких він консультувався коли приймав це рішення. У Рівному губернатор Сергій Рибачок пообіцяв що розпорядження буде ним скасоване, однак вже вечором стало зрозуміло що цього він робити не буде, оскільки теж як і голова Здолбунівської РДА зібрався у відпустку…

Хто ж буде відміняти рішення О.Бухала і який можливий подальший розвиток подій?

Версія 1. О.Бухало, користуючись своєю відпусткою більше не переймається цим питанням, покладаючись на те, що і без нього його хтось відмінить. Або голова ОДА, який при цьому логічно мав би дати догану голові РДА, або ж в.о голови РДА В.Щавінський. Голова ОДА через свою відпустку може теж забути про це, а В.Щавінський може посилатись «Я його не видавав – я його і скасовувати не буду» і ситуація зависне у повітрі.

Версія 2. О.Бухало вигідно щоб розпорядження скасував саме в.о голови РДА. Тоді це найменші іміджеві втрати йому і шанс не отримати догану з області. В.Щавінський скасовує – мікроінцидент вичерпано.

Версія 3. Всі по відпустках, Сергій до 27-го в ОВК. Після 27-го ніхто ні з яких відпусток нікуди не виходить, а от куди повернеться після 27-го С.Кондрачук…наше видання обов’язково розкаже про це ВАМ першими.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети