. Хто скасує розпорядження Бухала? | Здолбунів City

Хто скасує розпорядження Бухала?

смітник для БухалаМи обіцяли розповісти подробиці вчорашнього емоційного пошуку і зустрічі оплесками голови Здолбунівської РДА Олександра Бухала. Зустрітись із ними мали намір активісти Здолбунівського громадсьrого формування на чолі із сотником Юрієм Пшеничним.

9 ранку. Почалися пошуки голови РДА. На місці немає, виникла версія, що написав заяву на відпустку. Знайшли першого зама Владислава Щавінського. Йому все і висловили. Тут вспливла і заява на відпустку і юрист, яка пояснювала причини звільнення Сергія Кондрачука з посади головреда.

Делегація на чолі із головою Здолбунівської райради відправляється в Рівненську ОДА. Назад здолбунівська делегація повертається із зниклим і ще не відпочивши головою РДА, появу якого зустрічають аплодисментами біля сміттєвого баку до якого цього разу ніхто не потрапив.

На зустріч із Олександром Бухало намагаються потрапити всі хто зібрався біля і в приміщенні на Грушевського, 14. Потрапляють лише ті, хто ще з п’ятниці хотів на неї потрапити, але не надовго. Посередині зустрічі всі мають можливість спостерігати як біля РДА починають збиратись молодики, один із яких перевертає сміттєвий бак і сміття розсипається на площі. Потім ця ж група у спортивних костюмах на чолі із Олегом Тищенко – нещодавно призначеним директором Здолбунівського районного краєзнавчого музею, вриваються на зустріч і у присутності голів РДА, райради, депутатів райради, жінок запитують устами того ж п.Олега «Що тут за сходняк такий зібрався. Ми теж хочемо послухати». Цікаво це так посада директора музею впливає, яка знаходиться у підпорядкуванні відділу КУЛЬТУРИ і туризму тієї ж Здолбунівської РДА чи від тих з ким прийшовся набрався цього сленгу пан директор, однак при всі повазі до його краєзнавчого хисту, звучав його монолог не по фен-шуй. Після прохання Олександра Бухала покинути залу непрошені гості її покинули. Зауважень щодо хуліганства з їх сторони в тому числі щодо перевернутої урни зі сторони присутньої міліції видно не було. Може бояться чи якось це зробили непомітно для людського ока. Урну прибирали і підіймали інші, а не ті хто її перевертав.

На зустрічі не всі питання були задані, тому що зійшлись на тому, що потрібно вирішувати як скасувати розпорядження по Кондрачуку і поїхали назад на Рівне. Появу цього розпорядження Олександр Бухало пояснював не бездоганними радниками у яких він консультувався коли приймав це рішення. У Рівному губернатор Сергій Рибачок пообіцяв що розпорядження буде ним скасоване, однак вже вечором стало зрозуміло що цього він робити не буде, оскільки теж як і голова Здолбунівської РДА зібрався у відпустку…

Хто ж буде відміняти рішення О.Бухала і який можливий подальший розвиток подій?

Версія 1. О.Бухало, користуючись своєю відпусткою більше не переймається цим питанням, покладаючись на те, що і без нього його хтось відмінить. Або голова ОДА, який при цьому логічно мав би дати догану голові РДА, або ж в.о голови РДА В.Щавінський. Голова ОДА через свою відпустку може теж забути про це, а В.Щавінський може посилатись «Я його не видавав – я його і скасовувати не буду» і ситуація зависне у повітрі.

Версія 2. О.Бухало вигідно щоб розпорядження скасував саме в.о голови РДА. Тоді це найменші іміджеві втрати йому і шанс не отримати догану з області. В.Щавінський скасовує – мікроінцидент вичерпано.

Версія 3. Всі по відпустках, Сергій до 27-го в ОВК. Після 27-го ніхто ні з яких відпусток нікуди не виходить, а от куди повернеться після 27-го С.Кондрачук…наше видання обов’язково розкаже про це ВАМ першими.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Катерина

  У нас вже не демократія, а анархія. Як Пшеничний грюкнув по столу, аж страшно, що можна чекати від цих людей. Навіть в музичну школу страшно віддавати дітей через такі методи. Цікаво, як він з малими дітьми обходиться? Тиранічний тип викладача?

 • Олександра

  Цікаво чому така вельмишановна громада так активно підтримує людину, яка насправді під час роботи у різних структурах не виявила особливого професіоналізму? Можливо дехто просто має особисту зацікавленість у тому, щоб цей чоловік залишився при посаді? Можливо він не був таким вже неупередженим журналістом….і виявляв підтримку тим, хто зараз рве на собі волосся, аби підтримати його? Цікаво….що серед цих людей є і ті, що вже спробували свої сили у кріслі “високого чину”. І що ж корисного ВОНИ ЗРОБИЛИ ДЛЯ МІСТА? Подвійні стандарти. Кожен просто перебігає з місця на місце, аби не лишитися позаду і використати становище на свою користь. Нікого не оцінюють по реальним досягненням. Панове, це просто місце для політичних баталій маленьких людей, які свого часу не виправдали сподівань, які на них покладали.

 • травень

  Не хотів би давати оцінки дій та правову основу звільнення. Хто правий хто винуватий, кращий-гірший…Бухало / Кондрачук…Час, як то кажуть, покаже і нагорода найде свого героя в прямому і переносному сенсі….Насправді непокоїть інше….непокоїть те, що спираючись на цінності майдану певне коло осіб займаються банальною боротьбою за владу, причому, що мені найбридкіше, методами горлохватсва, шапкозакидання, зловили що називається революційну хвилю. Хамство…Друзі хіба демократія передбачає хамство, вседозволеність, зневагу до елементарного порядку?…..ці герої мені нагадують Булгаковського Шарікова Поліграф Поліграфовича з “Собачого серця”…..і від цього сумно. Ще раз декларую свою нейтральність щодо обох сторін конфлікту….оцінка зі сторони….

 • INNA

  Я просто вражена. Якийсь базар: крики, шум, образи. Люди ми в цивілізованому світі живемо. Так звані “поважні” люди Здолбунівщини створюють анархію. Чому не можна боротися правовим способом??? Можна поновитися на роботі у судовому порядку. Тим більше у своїх коментарях пан Кондрачук писав, що не засмучений своїм звільненням. І мені цікаво присутні у РДА бабусі і поважні жіночки розуміли чому вони там стоять?

 • Читач

  Хами, ніколи нічого путнього не побудують! Вони, апріорі, не здатні щось творити; їхнє кредо – нищити, ламати! А потім ми дивуємося, чому ж у нас нічого не виходить! І не вийде, допоки купка горлопанів і невігласів буде видавати себе за НАРОД! Схаменіться, ніхто не давав вам право виступати від імені громади! Маю надію, що українці мудрі, помірковані люди, а не якісь вар’яти!

 • Tatyana

  Направте свою енергію в інше русло. На війні вбивають та калічать молодих хлопців, а ви прагнете влади. Невже це норма для людей, які називають себе цивілізованим суспільством? А хто такий Кондрачук, що через нього такий шум? Хто не знає пана Сергія можливо вірять у його розповіді про порядність, а ті , що мали щастя з ним спілкуватись знають про його хамство та неповагу. Він ображає та хамить і жінкам, і особам старшим себе. Незнаю, що цей ПРОФЕСІОНАЛ робив у редакції, коли у газеті окрім привітань, оголошень та повідомлень про професійне свято читати нічого.

  • Здолбунівсіті

   Як не знаєте що робив – то прочитайте матеріал де представлений звіт редакції за рік його роботи. А щодо хамства і т.д. Не розписуйтесь за всіх. За себе будь-ласка. Я така то і така то тоді то і тоді то спілкувалась і він проявив непрофесіоналізм. З прізвищем коментатора. Все решта наклеп, якщо не доведено іншого. наступні такі безпідставні коментарі будуть видалені.

   • Читач

    Шановний, модераторе! А вам не спадало на думку, чому люди не підписуються справжнім іменем? Хіба не тому, що нинішня ситуація, та підігрівана вами тема, призводять до згортання демократії? При такому стані речей, зовсім скоро ці люди будуть ходити по дописувачах і грюкати в їхні двері – Відкривай, писака, демократи прийшли тобі писок начистити! Сумно! Схоже помилки нас нічому на вчать! А щодо видалення небажаних коментів, то це не модерування, а лобіювання певних інтересів! Дайте людям можливість самим розібратися, хто є хто! Не потрібно вважати, що ви певно знаєте, що і як! Народ він розбереться, без модерування! До речі, нікого зі згаданих осіб я особисто не знаю! Просто оцінюю статтю та коменти!

    • Здолбунівсіті

     Щодо страху і анонімності. Коли людина анонімно висловлює своє ставлення до факту, події-то це допустимо, а коли анонімно звинувачує іншу людину у хамстві, непрофесіоналізмі і т.д-то це виглядає вже по іншому. І ніякого відношення до демократії це немає. Щодо видалення коментарів-у нас є правила коментування і згідно цих правил треба коментувати. Інакше всі на авто будуть їздити по трамвайним коліям, бо їм так захотілося.

   • Tatyana

    Мене дивує чому ви так захищаєте Сергія? Яку мету плекаєте? Ви робите корисну та цікаву інформаційну сторінку, не потрібно однобоко висвітлювати ситуацію захищаючи інтереси ХОРОШИХ осіб. Стосовно “не розписуйтесь за всіх”, я мала “щастя” спостерігати, як пан Сергій хамувато спілкувався з жінкою старшою себе, доводячи свою правоту.Враження не з приємних. P.S. Про газету судять не за представленим звітом, а за висвітланням цікавих та актуальних подій.

    • Здолбунівсіті

     Ну як ви не хочете почути що справа не в СЕРГІю, а в сергіЯХ, петЯХ і т.д незалежно від прізвищ. Все що відбувалось те і висвітлюємо. Шукали Шуля -писали про це, шукали Бухала-пишемо про це, будуть шукати наступного ми теж напишемо. Для того є і коментарі, дописувачі щоб вносити свою частину інформації, але на основі фактів. Ми пишемо про ВСЕ, що цікаве відбувається в наших краях і не лише в наших.

     • Tatyana

      Я теж проти того, що відбувається при владі, але ваші статті , зі сторони, виглядають, як опіка над Сергієм.

     • Здолбунівсіті

      :)

 • Віталій Поліщук

  Відео – антиреклама “самоборони” або чорний піар. “Влада натовпу” Прогнозую що через декілька відео буде кров.
  PS: Як все в житті повертається – проти Бухала використовують тіж технології, якими він скидав Шуля.

 • Mariia Orlova

  я в шоці від коментарів і коментаторів……те що люди перевернули урну – ніхто не обговорює…а свої припущення пишуть повним ходом і без прізвищ, тому не зрозуміло кого мають на увазі))) бо учасників багато – адміністрація (Бухало), самооборона (Пшеничний, Кондрачук), правий сектор (ті що перевернули урну і Тищенко), райрада(Тимощук) а комбінацій коментаторів може бути багато виходячи з учасників)))

  • Віталій Поліщук

   Mariia Orlova, скоріше за все коментарі підходять всім прізвищам, що Ви перерахували.
   Розумні люди завжди можуть домовитись, а не вирішувати проблеми за допомогою грубої сили.

 • Здолбунівчанин

  Питання Бухало зняте

  Цитата УП

  ВО “Свобода” заявила про складення повноважень своїми міністрами та головами обласних і районних державних адміністрацій у зв’язку з оголошенням результатів виборів та формуванням нової коаліції.

 • Сергій Кондрачук

  Всім доброго часу доби!
  Маємо таку ситуацію. Є розпорядження Бухала по моєму звільненню. Зміст цього розпорядження, як я і зазначав, у мене особисто не викликає якихось особливих емоцій. Але мої побратими-самооборонівці кажуть, що згідно Статуту нашої організації (один за всіх і всі за одного) вони не мали іншого виходу, як запитати Бухала чим він керувався, приймаючи таке рішення.
  Саме тому у п’ятницю прийшли до адміністрації. На тій же зустрічі, до речі, був увесь колектив «Нового життя», окрім однієї людини, яка залишилася чергувати в газеті (вочевидь, відстоювати своїх керівників вміє не лише лікарня). Як наслідок, у п’ятницю в обідню пору мене запросив до себе голова ОДА. Там п. Рибачок, в присутності Бухала, зобов’язав його скасувати розпорядження. Бухало пообіцяв, що це зробить, але слова не дотримав і розпорядження у п’ятницю не скасував. А тому в понеділок самооборонівці знову прийшли до Бухала. А потім знову до Рибачка. І вже сам Рибачок сказав, що скасує розпорядження Бухала. І слова, як я розумію, теж не дотримав. Тепер вони всі чи то у відпустках, чи то у відставках. Мені це, якщо чесно, наразі навіть не цікаво.
  Як висновок. Я категорично проти смітників, але мені приємно, що мій колектив та мої побратими вирішили за мене заступитися. На
  їхньому місці я б поступив аналогічно. І я пишаюся нашою командою. Я пишаюся людьми, які, таке враження, ні секунди не відпочивають. Бо самооборона – це 3 відремонтовані для армії БТРи, це тони та тисячі допомоги військовим, це постійна допомога Гурбівському монастирю, це акції по здачі крові для військових, це жовто-блакитний міст, це закриття «Скорпіона», це допомога нашій
  міліції, це патріотичні уроки в школах для дітей, конкурс для них «За Україну! За її волю!» з подальшою поїздкою в Карпати, це боротьба з російськими товарами, це навчання з надання першої медичної допомоги, це боротьба з самогоноварінням, це участь у безлічі акцій та заходів, це багато-багато іншого (скоро підготуємо річний звіт). Це ледь не щодня якісь заходи. Це, зрештою, закритий у лютому зал ігрових автоматів. Який зараз, чомусь, знову працює за мовчазної згоди критиків нашої організації (покажіть нам, неправильним, як треба працювати, бо ваша критика схожа на заздрість)…
  А тому. Якщо ми не можемо в цей непростий для держави час жити в дружбі та працювати разом – давайте конкурувати добрими справами. Це мій заклик-прохання до всіх адекватних людей. Слава Україні!

  • Здолбунівчанин

   Як ми обєднаємо УКРАЇНУ коли неможуть помиритися між собою в маленькому районі Західної УКРАЇНИ.

  • Максим

   Сергію! Ви самі дали і собі і людям відповідь – Ви громадський активіст, у Вас це гарно виходить, Ви – тут потрібний! Навіщо Вам та комунальна, ледь жевріюча, газета. Та й де у Вас час на таку одноманітну писанину? У кращому випадку, Ви маєте усі можливості створити справді креативний і альтернативний районці мас-медійний продукт. У Здолбунові їх, ой як не вистачає.

   • Олександра

    ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВІСТ – так, але якщо така людина збирається йти на державну службу (скажімо на посаду голови РДА), людина, яка не розуміється у роботі служб, які їй будуть підпорядковуватися…..то це буде ще один приклад (яких вже чимало було), що зовнішня політика не робить людину хорошим спеціалістом у конкретній галузі…..адже хорошого прибиральника не ставлять працювати вчителем за те, що він пофарбував міст у кольори прапора….) Шкода, що людей, які керуватимуть усіма найголовнішими службами району обирають за партіями, а не особистими вміннями, досвідом і знаннями та навичками потрібними для професійного виконання роботи.

  • Tatyana

   “Твори добро на всей Земле,Твори добро другим во благо
   Не за красивое “спасибо”
   Услышавшего тебя рядом.”

  • Юрій

   Краще і не скажеш, золоті слова, підтримую на 100%.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама