Хто найбагатший серед здолбунівських чиновників. Новий рейтинг.

Знову прийшов час оприлюднювати декларації про доходи і майно. Зробили це і наші слуги народу. Ми вирішили з’ясувати: хто ж з них най – най і порівняли із доходами, отриманими у минулому році. Дивимось прогрес і покращення життя в Україні.

Міська рада, районна рада і РДА, сільські ради. Найвищі посадові особи. Червоним виділено показники на 01.01.2013, чорним на 01.01.2012

 

 

Отож, висновки і переможці заочного рейтингу “Не даремно працюю”-2013.

Найбільша зарплата чиновника – із оприлюднених даних у цій категорії найбільше у міського голови І.О.Ольшевського – 83240 грн або в середньому виходить місячна зарплата (суму ділимо на 12) близько 6940 грн.

Найбільший доход чиновника – тут «рулять»заступники. Голови РДА Сидорня В.М із 238 тисячами і голови райради Мельник Я.Р із 178 тис.гривень

Найбільший дохід сім’ї чиновника – у заступника міського голови Палія О.О. Сім’я поправила свої доходи на 225 тис.грн, а сім’я сільського голови Бущі Безушка В.П заробила 140 тисяч гривень. От і кажіть після цього, що в наших селах люди бідують.

Найбільший сукупний дохід сім’ї і чиновника – панове заступники Мельник і сім’я-чверть мільйона, Палій і сім’я-третина мільйона за 2013 рік.

«Містер землевласник» – Цього разу  Якова Романовича із родиною, який минулого року володів цим титулом на повороті обійшов сільський голова Бущі з родиною – 8 земельних ділянок.

Чиновник з найбільшим вкладом в банк – так і тримає першість Дрозд Р.В., хоч сума вкладу дещо зменшилась і складає трохи більше 50 тис.грн

Володар «Крутої тачки» – минулий переможець цієї номінації триматиме її і цього року – голова РДА Шуль В.С із джипом Хонда Пілот. Нагадаємо, що вартість такого авто 2010 року випуску складає близько 400 тис.грн. Тож варто порадіти за людину, яка за рік заробила разом із сім’єю у 2011 році -67 тис.грн, у 2012-му ще менше – 57 тис.грн і може собі дозволити таку гарну автівку. Попередні місця роботи Віталія Степановича теж були чиновницькі – начальник обласного Пенсійного фонду, а відповідно і зарплата теж бюджетна. Але кого ж цим здивуєш. Це тільки за кордоном через невідповідність доходів витратам викривають іноземних шпіонів, а у нас-це норма життя.

Висновок із висновків. Начальником бути добре.

*цифри взяті із відкритих джерел, опублікованих в ЗМІ

Поправка 29.04 13.40. По позиції голова райради Тимощук В.О слова “плюс два причепи” вважати чорним шрифтом так як дані засоби були задекларовані і у минулорічній декларації.

Слід відзначити, що у деяких осіб із списку значна частина доходів була через операції продажу майна.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети