. Хто самий багатий серед здолбунівських чиновників. Новий рейтинг. | Здолбунів City

Хто найбагатший серед здолбунівських чиновників. Новий рейтинг.

Знову прийшов час оприлюднювати декларації про доходи і майно. Зробили це і наші слуги народу. Ми вирішили з’ясувати: хто ж з них най – най і порівняли із доходами, отриманими у минулому році. Дивимось прогрес і покращення життя в Україні.

Міська рада, районна рада і РДА, сільські ради. Найвищі посадові особи. Червоним виділено показники на 01.01.2013, чорним на 01.01.2012

 

 

Отож, висновки і переможці заочного рейтингу “Не даремно працюю”-2013.

Найбільша зарплата чиновника – із оприлюднених даних у цій категорії найбільше у міського голови І.О.Ольшевського – 83240 грн або в середньому виходить місячна зарплата (суму ділимо на 12) близько 6940 грн.

Найбільший доход чиновника – тут «рулять»заступники. Голови РДА Сидорня В.М із 238 тисячами і голови райради Мельник Я.Р із 178 тис.гривень

Найбільший дохід сім’ї чиновника – у заступника міського голови Палія О.О. Сім’я поправила свої доходи на 225 тис.грн, а сім’я сільського голови Бущі Безушка В.П заробила 140 тисяч гривень. От і кажіть після цього, що в наших селах люди бідують.

Найбільший сукупний дохід сім’ї і чиновника – панове заступники Мельник і сім’я-чверть мільйона, Палій і сім’я-третина мільйона за 2013 рік.

«Містер землевласник» – Цього разу  Якова Романовича із родиною, який минулого року володів цим титулом на повороті обійшов сільський голова Бущі з родиною – 8 земельних ділянок.

Чиновник з найбільшим вкладом в банк – так і тримає першість Дрозд Р.В., хоч сума вкладу дещо зменшилась і складає трохи більше 50 тис.грн

Володар «Крутої тачки» – минулий переможець цієї номінації триматиме її і цього року – голова РДА Шуль В.С із джипом Хонда Пілот. Нагадаємо, що вартість такого авто 2010 року випуску складає близько 400 тис.грн. Тож варто порадіти за людину, яка за рік заробила разом із сім’єю у 2011 році -67 тис.грн, у 2012-му ще менше – 57 тис.грн і може собі дозволити таку гарну автівку. Попередні місця роботи Віталія Степановича теж були чиновницькі – начальник обласного Пенсійного фонду, а відповідно і зарплата теж бюджетна. Але кого ж цим здивуєш. Це тільки за кордоном через невідповідність доходів витратам викривають іноземних шпіонів, а у нас-це норма життя.

Висновок із висновків. Начальником бути добре.

*цифри взяті із відкритих джерел, опублікованих в ЗМІ

Поправка 29.04 13.40. По позиції голова райради Тимощук В.О слова “плюс два причепи” вважати чорним шрифтом так як дані засоби були задекларовані і у минулорічній декларації.

Слід відзначити, що у деяких осіб із списку значна частина доходів була через операції продажу майна.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Нормальна так пани живуть:)

  • Sonitta

   Складається таке враження що по вулицях їздять одні голови адміністрацій. Людина працювала все життя, і якби наші чиновники обмежувались лише Хондами. Інше питання, коли за кермом Хонди буде сидіти 20 річна(річний) особа. На мою думку не слід боротися з достатком, – слід боротися з бідністю. В кінці – кінців можна отримати кредит, продати старе авто і докласти кошти, є і нші варіанти. Це все не за одиндень, а в 50 років він заслужив. Є питання до тих керівників які нічого не мають, або не декларують, виникає питання, або вносять не достовірні данні, або не вправно справлялися зі своїми обов”язками (професійно не грамотні) і питання до них ніхто не йде вирішувати.

   • Ну це все зрозуміло, дійсно може людина і чесно заробила гроші. Але звідки така тяга до розкоші? Як в африканських країнах, більшість населення живуть на грані бідності, а пани показово катаються на дорогих авто, носять дорогі годинники і мають десятки гектар землі як середньовічні латифундисти. Чому б не бути якось простіше? Наприклад, чи приємно їздити на авто за 100 тис $, якщо це близько сотні вилікуваних дітей з рівненської онкогематології, або там 100 спортивних майданчиків, або євроремонт всіх садочков Здолбунова ну і т. д. Це ж так легко і просто, і якась гарантія попадання в Рай, адже всі пани такі набожні.

    • Sonitta

     100% – згодна

   • Анекдот, Запитують в податковій чиновника: Звідки у вас така крута тачка, у вас же по декларації втричі менше зароблено? – А я Волгу продав гроші доклав і купив цей джип. – А звідки у вас Волга взялась?- А я Жигулі продав, гроші доклав і Волгу купив.- А звідки у вас Жигулі взялись? – ЕЕЕее, а за Жигулі я вже відсидів. І для довідки:Шуль Віталій Степанович – голова Здолбунівської районної державної адміністрації.
    Народився 10 січня 1969 року в с. Глибочок Борщівського району Тернопільської області. До 50 ти ще топати і топати). Щодо 20 річних і не задекларованих-підтримую і погоджуюсь. А також з тим, що боротись треба з бідністю.

 • Шелдон

  Цікаво було б побачити декларації Шуля за останніх 5-7 років. Мені здається, що суму у 400 тисяч гривень за авто ми б там не побачили

  • Світлана

   Яка кому різниця як хто заробляє, невже ви такі голодні, босі, так бідують усі, чи прийшов до вас додому і з вашої кишені забрав, що хочеться оце все говорити. має таку машину, молодець, заробив, хто вам мішає? заробляйте і ви гроші, крутіться, в нас час хто хоче мати таку машину, це не проблема, гроші заробити можна… треба тільки старатися, а не тріпатися… а з такою наполегливістю як в нього і старанністю за свій вік він міг її заробити чесно то точно!!! менше заздрощей і все у вас буде! постарайтеся лише!!!

 • Цікаве посилання в тему http://joyreactor.cc/post/762372?social=1

  • Серхіо

   це супер приклад, я може і проти мятої сорочки і годинника за 15 баксів але решта надихає. Ось для цього варто жити і працювати.

 • Вася

  Смішно !

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама