Хто не бачить розлив спирту без акцизу на Здолбунівщині

 Продаж алкоголю без ліцензій, “розливайки” збадяженого спирту і води – все це відбувається у Здолбунові без  особливої конспірації і страху. Діяльність з виявлення таких закладів, наповнення бюджетів різних рівнів (нажаль, кошти не йдуть до районного бюджету, хоч виявляються ці додаткові джерела наповнення бюджету саме в районі) активно проводять лише робоча група по акцизу Здолбунівської адміністрації та міліція, яка значно активізувала свою роботу у цьому напрямку.

Так вже вкотре співробітниками Здолбунівського районного відділу міліції було проведено заходи по виявленню та притягненню до відповідальності осіб, які займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями без відповідних дозволів.

В результаті виявлено факт реалізації етилового спирту та розлив в магазині «Вишенька», що знаходиться в м. Здолбунів по вул. Шкільна – повідомляє Оксана Петренчук із Здолбунівського РВ УМВС.

– По вищевказаному факту складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 156 КУпАП («Роздрібна торгівля етиловим спиртом») та направлено до суду для прийняття рішення.  Санкція статті передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі. – зазначає начальник Здолбунівського РВ УМВС майор міліції Олександр Панасюк.

Здолбунівські ж податківці ні як покупці ні як службовці, напевне по таких закладах не ходять, продуктів не купують, алкоголь не помічають, на куточки споживачів уваги не звертають. Логічно, що саме фіскальний орган мав би бути ініціатором звернень до тих самих правоохоронних органів, робочої комісії РДА щодо виявлення таких фактів.

Подейкують, що всі три факти продажу без дозволів акцизних товарів та “розливайок” повязані із однією і тією ж особою, яка має потрібні звязки в області і як часто водиться у структурі, яка відповідальна за видачу потрібних ліцензій.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети