Хто є лідерами виборчих списків до районної ради

liderАналізуємо лідерів списків партій, що зареєстровані районною ТВК для участі у виборах до Здолбунівської районної ради. Це перші номера, прізвища яких будуть фігурувати у бюлетенях разом із назвою партій, що їх висунула і які у разі набирання 5% партією стануть депутатами.

Аграрна партія.

Олександр Андріюк, 1966 р.н, гендиректор ПАТ ”Мізоцьке ремонто транспортне підприємство”, нині ще депутат Рівненської обласної ради, балотувався від «Сильної України», яка потім влилась у партію регіонів. Впливовий місцевий підприємець і політик, спонсорі меценат багатьох заходів, особливо у селищі Мізоч. Кажуть є в складі засновників організації, що володіє понад 2000 га мисливських угідь, лобіст збереження Мізоцького спецлісгоспу, прихильник створення двох територіальних громад в районі, одна із яких має бути з центром саме у Мізочі. Активно відстоював тему наповнення місцевих бюджетів від оренди земель під обладнанням Рівнеобленерго. Заступник голови ради підприємців району. Станом на вчорашній день як перший номер і кандидат до районної ради ВИКЛЮЧЕНИЙ районною ТВК із числа кандидатів за неправильно подані документи.

Батьківщина.

Олег Дацюк, 1972 р.н, директор ТОВ «Промтехсервіс», нині депутат Здолбунівської райради, куди балотувався від «Батьківщини».  Впливовий місцевий політик і підприємець, що контролює обидва ринки Здолбунова, ТОВ Комунальних підприємств, залізобетонний завод, який вже визнано банкрутом. У штабі партії давно функціонує центр підтримки мобілізованим. Не публічний, на заходах виступати не любить. Має беззаперечний вплив на Здолбунівську міську раду де секретарем ради є член партії, а також більше 50% депутатів ради в т.ч голова бюджетної комісії.

Відродження.

Олександр Дученко, 1978 р.н, начальник відділу кадрів ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень». Не відомий широкому загалу кандидат. Проте список містить інші цікаві прізвища, наприклад, екс-голова Здолбунівської РДА, екс-керівник районної організації партії регіонів Микола Євчук, екс-керівник міської організації партії регіонів Володимир Максимчук…

Європейська партія України

Ігор Леляков, 1963 р.н, підприємець. Виконавець багатьох підрядів Здолбунівської міської ради по будівельних роботах. У 2006-2010 роках депутат міськради від Соціалістичної партії.

Оппозиційний блок

Олексій Юхименко, 1976 р.н, начальник Здолбунівського управління по експлуатації газового господарства ПАТ «Рівнегаз». Станом на вчорашній день як перший номер і кандидат до районної ради ВИКЛЮЧЕНИЙ районною ТВК із числа кандидатів в депутати.

Громадянська позиція

Василь Павлюк, 1967 р.н, пенсіонер з м.Рівне.

Прогрес

Віктор Чумак, 1961 р.н, голова ОСББ у м.Здолбунів, екс – керівник здолбунівсього УДАРу

Радикальна партія

Олександр Герба, 1983 р.н, підприємець

Самопоміч

Юрій Шадий, 1984 р.н, педагог-організатор Здовбицької ЗОШ. Активний громадський діяч. Успішний керівник місцевого Пласту, організатор та учасник спортивно-патріотичних вишколів молоді. Однак, подейкують, сам отримувати будь-які повістки  публічно відмовився. Переважають праві, націоналістичні політичні погляди.

Свобода

Олександр Бухало, 1987 р.н, безробітний, екс-голова Здолбунівської РДА, нині є депутатом райради.

Солідарність

Василь Тимощук, 1965 р.н, голова Здолбунівської районної ради. Впливовий місцевий політик, активний учасник та один із засновників  громадського формування Здолбунівської сотні самооборони. Після повалення влади регіоналів взяв відповідальність разом із президією за керованість районом і його функціонування. Досвідчений організатор і вмілий оратор. Публічна особа, добре знає район. Опоненти закидають йому кулуарність і  компромісність, зокрема і домовленості, які були у депутатів різних фракцій при обранні його головою райради.

УКРОП

Василь Ковальчук, 1969 р.н, пенсіонер.

П.С для невгомонних коментаторів: коментуємо згідно правил коментування.



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети