Хто є лідерами виборчих списків до міської ради

leaderАналізуємо лідерів списків партій, що зареєстровані міською ТВК для участі у виборах до Здолбунівської міської ради. Це перші номера, прізвища яких будуть фігурувати у бюлетенях разом із назвою партій, що їх висунула і які у разі набирання 5% партією стануть депутатами.

Аграрна

Станіслав Середюк, 1967 р.н, генеральний директор компанії «Автоленд». Минулих виборів не зумів пройти до обласної ради від «Сильної України». Відомий підприємець та слабо відомий як політик. Ті ж якості які має у бізнесі з користю може використати на благо міста, однак якщо буде йти на компроміси і чути інших колег-депутатів. Тогоріч утримував футбольну команду та має мрію збудувати у місті футбольну дитячу академію. Звик опиратися на свою бізнес команду тому є питання чи достатньо буде власних компетенцій саме для депутатської роботи – неоплачуваної, кропіткої, на рівних з іншими.

Батьківщина

Валентина Капітула, 1963 р.н, секретар Здолбунівської міської ради, вірний секретар міського голови, яка за всі роки так здається, жодного разу у його відсутність і не побувала в.о мера. Чи то не довіряє мер  чи то не брала на себе таку відповідальність. Позитивна, працьовита, переймається питаннями бійців із зони АТО, публічна особа. Майже на всіх заходах заміняє часто відсутнього міського голову.

БПП Солідарність

Микола Орлов, 1973 р.н, заступник голови Здолбунівської РДА. У попередній каденції був вже депутатом Здолбунівської міської ради, очолював комісію з бюджету і фінансів та податкової політики. Активний громадський діяч та ініціатор багатьох акцій, заходів у місті. Автор статей та посібників із місцевого самоврядування. Одна із книг розміщена в бібліотеці Асоціації міст України в розділі кращі практики.  Публічна особа, автор програми реформування ЖКГ міста, прихильник і активний відстоювач ідеї прозорого урядування. Не всім подобається його прямота і безапеляційність у професійних дискусіях. Багато хто очікував побачити Миколу Орлова у списках кандидатів на посаду міського голови, деякі анонімні блоги любителів старих вінків навіть окремо приділили цьому увагу.брехня від Ніколіної

У семи неповних рядочках тричі примудрившись збрехати. Брехня перша: Микола Орлов ніколи не балотувався разом із Ігорем Ольшевським і ніколи йому не програвав. Брехня друга: Микола Орлов не працює більше ніж півроку в РДА. Брехня третя: жодних конкретних справ Миколи Орлова ми не бачимо…хоча ні, може це і не брехня, ми не готові ручатися за стан зору авторів брехливого допису.

Відродження

Олег Бабій, 1971 р.н, начальник відновного поїзду. В цьому ж списку затриманий на хабарі Микола Голік, та декілька осіб із невідомого нам міста Здолбунів-2 як зазначено у протоколі ТВК.

Європейська партія

Леонтій Грисюк, 1952 р.н, підприємець

Прогрес

Володимир Плескачов, 1963 р.н,  підприємець. ВСІХ решту кандидатів від цієї партії місцева ТВК виключила (відмовила у реєстрації) із списку претендентів

Радикальна партія

Юрій Гриценко, 1977 р.н, керівник спортивного клубу, футболіст.

Самопоміч

Кардаш Андрій, 1971 р.н, підприємець. Відомий своїми анархістськими і революційними поглядами і закидами. (Для чого анархісту, який не визнає владу йти у владу?). Має декілька бізнесів, зокрема розведення овець, товари для тварин. За освітою ветеринар. Учасник революції на граніті у Києві.кардаш заклики

Свобода

Віталій Чернецький, 1974 р.н, громадський активіст, депутат нинішнього складу міськради. Один із небагатьох хто намагався виконувати свої депутатські обов’язки, не відмовлявся спілкуватися із медіа, приймав участь у різних заходах де піднімались питання життєдіяльності міста.

П.С для невгомонних коментаторів – коментуємо згідно правил коментування.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети