Хто із здолбунівчан хотів бути у Президентському кадровому резерві

reserv saitПрезидентський кадровий резерв «Нова еліта нації» формується відповідно до Указу Президента Януковича від 1 лютого 2012 року № 45 «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки» з метою залучення обдарованої молоді таформування нової державницької управлінської еліти, здатної усвідомлювати національні інтереси і брати на себе відповідальність за їх реалізацію, готової не лише приймати вольові рішення, а й ефективно надавати управлінські послуги. (www.pkr.nads.gov.ua)

Гранична чисельність Президентського кадрового резерву становить 500 осіб.

Формування Президентського кадрового резерву здійснюється поетапно, шляхом зарахування протягом п’яти років до 100 осіб щороку.

Строк перебування особи у Президентському кадровому резерві становить п’ять років. Особа може перебувати у Президентському кадровому резерві лише один строк.

Зарахування кандидата до Президентського кадрового резерву залежить від успішного проходження конкурсного відбору.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які:

• на день подання документів не досягли сорока років;

• відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу;

• вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;

• мають повну вищу освіту відповідно до пріоритетних сфер державного управління;

• мають стаж роботи не менше десяти років (у тому числі не менше п’яти років стажу державної служби та/абослужби в органах місцевого самоврядування, із них не менш як три роки на керівних посадах, чи не меншеп’яти років стажу на керівних посадах у відповідних сферах соціально-економічного розвитку);rezerv_1

rezerv_2 rezerv_3

 

З числа цих претендентів лише 1 учасник, а саме Поліщук Іван Васильович з Рівненської ОДА увійшов до числа обраних елітних резервістів Януковича (розпорядження Януковича від 18 ЛЮТОГО 2014 року)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети