. Хто і з чим йде на місцеві вибори на Здолбунівщині | Здолбунів City

Хто і з чим йде на місцеві вибори на Здолбунівщині

хто хоче змінЧерез місяць хтось буде відкорковувати шампанське, хтось рахувати потрачені гроші на невдалу виборчу кампанію, хтось зализувати болючі удари від «невдячних виборців», а дехто, можливо зовсім несподівано, прокинеться із депутатським значком.

Головне, щоб до місцевих рад прийшли свідомі, кваліфіковані , сміливі, прогресивні народні обранці.

Чекає на зміни і оновлення міська влада Здолбунова. Вона, нагадаю, а кому вперше скажу, складається із міського голови, виконавчого апарату ради і самих депутатів. Цього разу ми будемо обирати 26 депутатів і це найменша кількість  за всі 6 скликань ради. У нинішньому складі було обрано 36 депутатів із них 19 належать до фракції «Батьківщина», тому все управління містом протягом останніх п’яти років залежало лише від двох людей – Ігоря Ольшевського та Олега Дацюка. Один давав вказівки апарату управління, інший мав вплив на депутатський корпус, як керівник місцевого партосередку. Тому за  все, що зроблено у місті за цей період можна і треба питати у цих двох людей.

Рівненська “Батьківщина” влаштувала демарш за вказівкою київської газової принцеси у минулому, щодо перевірки тарифів на комунальні послуги. Запросили чомусь на зустріч керівника обласної податкової Зайцева з вимогою провести перевірку собівартості витрат, що їх житлово-комунальні підприємства закладають у тарифи. Адже, чим більшу собівартість власних послуг зазначають комунальники, тим вищими стають тарифи та рахунки, які приходять людям. Але хто перевіряв фактичну собівартість? Де гарантія, що вона не є завищеною?

«Ми, представники політичної партії «Батьківщина», депутати, звертаємося до нашої податкової адміністрації з проханням чесно перевірити і дати нашим людям офіційну чесну відповідь наскільки є обґрунтовані тарифи на послуги житлово-комунального господарства, за якими наші громадяни вже у жовтні отримають платівки. Адже податківці живуть в тих же будинках, що й наші громадяни, –звернувся до начальника ГУ ДФС. Микола Кучерук. http://charivne.info/rivne-news/Kucheruk-khoche-pereviriti-tarifi-ta-posluhi-rivnenskikh-ZhKH

 По-перше, до чого тут податкова, яка не перевіряє собівартості послуг на підприємствах, перевірку обгрунтованості здійснює державна фінансова інспекція.

По-друге, а чому б цей політичний флеш-моб не перенести і до Здолбунова. І запитати керівнику місцевої «Батьківщини» податкову і директорів комунальних підприємств про тарифи на комунальні послуги?

А немає цього цирку з тарифами у Здолбунові тому, що одне комунальне підприємство належить все тому ж Олегу Дацюку (він кінцевий бенефіциар, що отримує доход від ТОВ КП), а решта засновані міською радою, де у «Батьківщини» 50+% депутатів.

Ось, наприклад, у Кіровограді самі депутати організували комісію з перевірки тарифів, прийшли до АНАЛІТИЧНИХ висновків про їх стан і вийшли з пропозиціями по їх зміні. http://www.pravdorub.kr.ua/news/kirovohrad/u-kirovogradi-mozhut-zmenshiti-tarifi-na-teplo.html Це і є депутатська робота, це і є відповідальність перед мешканцями, а не телеефір з податківцями, які через тиждень відпишуться, що перевірка не у їх компетенції.

До речі, про компетенції.

Хто чув  про організовані навчання депутатів, кандидатів у депутати, чи знову механіки будуть очолювати бюджетну комісію, а міліцейські пенсіонери – комісію з питань комунальної власності? http://www.zdolbyniv.rv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5:2011-05-06-14-25-50&catid=19:members&Itemid=8

Нещодавно, був організований громадською організацією ЗЕОН дводенний тренінг по бюджетній політиці. Для ВСІХ бажаючих. З діючих депутатів прийшов один, з числа потенційних кандидатів у депутати – чотири. А виступаючими були в тому числі два голови бюджетних комісії місцевих рад попереднього скликання. Для чого навчання, якщо в раді потрібні не голови, а руки? Це запитання до тих кандидатів і керівників місцевих партійних осередків, які завтра будуть знову битися за потрапляння у бюджетну комісію, знаючи із бюджетної політики лише слово гроші.

«Самопоміч», навіть опитування в Інтернеті робила щодо прозорості бюджету, питала як то і що зробити, щоб слідкувати за бюджетними витратами, а от на тренінг чомусь теж ніхто не прийшов. Щоб щось контролювати, панове, потрібно розбиратись в тому, що контролюєте. Тоді – це фаховість, а в іншому випадку – політика. Хоча,  в активі у хлопців є багато вишколів патріотичного і спортивного штибу і навіть одна сесія по стратегічному плануванню розвитку міст. До речі, багатьом дуже імпонує гасло «Самопомочі» – Візьми і Зроби. Дуже сподіваємось, що цим гаслом послідовники Садового будуть користуватись активно і нині і пізніше і в першу чергу по відношенню до самих себе.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Щодо гасел, так це взагалі весело. Здається у київських штабах так і не переключилися із парламентських виборів на місцеві.не місцеві лозунги

Ось як можна ці гасла зреалізувати на місцевому рівні? Звідси висновок – ці гасла розраховані на «зомбі-аудиторію», т.то тих хто хоче це чути, не знаючи, що це компетенція не сільської чи міської ради.

Багато відомих здолбунівчан і рівнян опинилися у списках Аграрної партії, найвідоміші з яких це місцевий підприємець і депутат облради Олександр Андріюк, а у обласному центрі Віктор Матчук. Що спонукало їх йти до місцевих рад та ще й у складі партії, яка асоціюється із Володимиром Литвиним, знаним «гнучким» політиком, який у своїй гнучкості міг конкурувати із Леонідом Кравчуком, невідомо.  Хіба що розрахунок на слово «Аграрна»? Може десь у селах і спрацює це, особливо у мізоцькій частині району, у місті з таким брендом та персоналіями, думається важко розраховувати на перемогу.

Радикали поки активні виключно за рахунок Володимира Ковальчука, розголосу додав і скандал із затриманням Ігоря Мосійчука, нардепа, який разом із Володимиром були на дні Здолбунова. Стратегія молодого політика зовсім не нова – побільше «гречки». Чи оцінять це виборці чи ні покажуть вибори, але те, що деякі вже зроблені роботи, придбані матеріали потрібні в місті і за це вже не одна людина сказала Володимиру «дякую» – це факт. Якби ще не так очевидні були акценти у часі, що збігаються з виборами, то цей політик міг би швидко здобути у кого  авторитет , у кого заздрість від бідного здолбунівчанина.

Залізничники старт своєї кампанії провели із партійним прапором на відремонтованому БТРі на день міста. На тому свою компанію можна і закінчувати. Ремонтували прості залізничники, а прапор вивісили політики. Всі голоси, які будуть в місті від «Відродження», це швидше всього лише за корпоративної підтримки «Ай своїх підтримаю, разом працюю, то може щось зробить для мене колись». Залізниця і місто як були тісно пов’язані так і будуть, не залежно від того чи будуть представлені партійні прапори у сесійних залах місцевих рад.

Провладна партія Президента БПП «Солідарність», яка поглинула частину ударівців, народнофронтівців не претендує на унікальну ідеологію і чесно кажучи, мало що зробила в частині партійного будівництва та поширення тієї ж ідеології партії, бо вона нерозривно була пов’язана із ініціативами власне Президента. Тому в похід за депутатськими мандатами із цією партією вирушають ті, хто хоче успішного впровадження децентралізації, яку так само успішно саботують сільські голови та мер Ольшевський. Також в планах БПП впровадження прозорої бюджетної політики в місті, оскільки досі міський кошторис приймається за півгодини, без обговорення, без залучення громадськості та експертів. http://www.zdolbunivcity.net/pidvalna-sesiya/ Лідером у поході до мандатів районної ради є Василь Тимощук, нинішній голова райради, лідером до міської ради є Микола Орлов, заступник голови Здолбунівської РДА. Є безліч справ, якими з користю для здолбунівчан можна зайнятись у міській раді. Нагадаємо, хоча б ті, які вже звучали на сторінках ЗС від Миколи Орлова

Здолбунівські проекти останнього десятиліття, які  можна і треба переглянути:

 1. Псевдопішохідна вулиця ім.Богдана Хмельницького. Ні люди ні машини на ній не почуваються добре.
 2. Стадіон Локомотив давно потребує осучаснення, розширення і конкурсного підходу до обслуговування та експлуатації.
 3. Площа на місці стадіону Колос – потребує негайного планування саме спортивного комплексу, щоб земля не відійшла під приватні земельні ділянки. Зважаючи на те, що навколо вже ростуть як гриби будиночки вже можна передбачити складності будівництва чогось великого, зважаючи на будівельні норми, відстані, рівень шуму тощо.
 4. Функції та якість робіт комунальних підприємств КП Здолбунівське, БТІ, МБУ
 5. Ваги для вантажних автомобілів для визначення реального тоннажу який курсує вулицями міста
 6. Облаштування справжнього місця для купання і відпочинку у гідропарку та на старомильській водоймі, а не «місця заходу у воду»
 7. Ліквідація усіх кіосків, що псують загальний вигляд міста
 8. Нанесення якісних дорожніх розміток, особливо перед усіма навчальними закладами
 9. Ремонт вулиць за договорами з вказаним гарантійним терміном та якістю робіт.
 10. Ремонт багатоквартирних будинків з можливістю використання праці жителів замість квартплати з прийомкою виконаних робіт комісією за участю жителів під’їзду, де виконувався ремонт.
 11. Ініціювання громадських робіт та співпраця із центром зайнятості, міліцією, судом щодо направлення працівників для громадських робіт по благоустрою міста. І не на кладовища, як нині, а у яскравих жилетах і надписом «Спокутую провину перед містом» по центру міста зачищати його від свого ж бруду (мова йде виключно про порушників правил благоустрою міста)
 12. Відкритість міської ради перед громадою та ЗМІ.
 13. Обрізка дерев цивілізованим способом із забезпеченням естетики міського простору
 14. Ремонт вулиць проводити комплексно: дорожне покриття, пішохідна доріжка, придорожні дерева (впорядкування чи навпаки викорчовування), розмітка.

Швидше всього, боротьба за мандати розгорнеться саме між вищезгаданими партіями та їх кандидатами. Окрім них в місті була ще помічена активність “Народного Контролю“, силами Ольги Ферар. Були вояжі до міста представників УКРопу та ОППОблоку, проте своїх осередків розгорнути в районі не вдалось. “Свобода”, “Правий сектор”…події  біля ВРУ, попередня діяльність свободівця на посаді голови РДА..навряд чи дозволять їм дотягнутися до бажаних 5%, хоча не можна не відмітити активність Віталія Чернецького, який однак не зможе самостійно потягнути кампанію навіть в міську раду.

Діючі депутати Здолбунівської міської ради активно саботували свою публічну звітність перед виборцями, попри те, що до них звертались із листами від ЗС, тому мають бути позбавлені права повторно представляти здолбунівчан в раді. Це безумовне правило для розвинутих демократій, якою поки не може похвалитися ні країна ні наш регіон, тож вкотре можна очікувати на вибір у бюлетенях знайомих прізвищ, колег по роботі, гарні гасла і за 30 днів змінити щось у світосприйнятті постсовкового виборця ще дуже складно. Тим не менше вдалого всім вибору!

П.С Про кандидатів на посаду міського голови поговоримо наступного разу, коли будуть зареєстровані усі бажаючі.

Аналітичний відділ ЗС

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • rom romul

  Якось примітивно і не професійно! Враження таке, що статтю писав студент (політог) першокурсник та ще й на чиєсь замовлення!
  Всі розуміють на кого буде працювати цей ресурс на виборах.
  Для того, щоб писати про фаворитів і аутсайдерів потрібно мати хоча б якусь соціологію!
  Щоб писати про основних гравців на виборах, потрібно володіти інформацією.
  Навіть я .. людина , яка не дуже цікавиться політикою знаю, що Правий Сектор на вибори мав не йти!
  Шановні колеги, відповідальніше ставтесфя до редакційних завдань! Не потрібно в першій же статті вихваляти Орлова і команду БПП і топтати всіх решта! Зробіть гарну аналітичну статтю, яка буде грунтуватися на соціології, на даних з ТВК про тих, хто зареєстронваний, на аналізі фінансових ресурсів та складу виборчих штабів і кандидатів по округах!
  Я більш ніж впевнений. що і в Радикальній партії і Свободі є люди, які будуть більш ефективними на виборах для своїх команд, аніж Ковальчук та Черницький відповідно!

  Не серйозно та не професійно!

  • Реаліст

   А тут театр одного актора, перегони ще не почались а лідер уже відомий. Да за результатами тренінгів у нас і економіка виросла і обороно здатність зросла. Браво “лідер” Орлов. А тепер про порядність: почитайте звернення Андріюка і зробіть висновки. Свобода преси це класно і потрібно, але лити бруд і не відповідати за свої слова це якось не по мужськи

   • Павкол

    А ви напевно жополиз Андріюка, який на початку 90-их гоп-стопом займався, а зараз став ну дуже “порядним” політиком. Трансформація, як у яника та ахметова, тільки меншого штибу.

    • Реаліст

     Ви шановний акуратніші були б у виразах. Переходити на особистості не порядно без аргументів. Мені байдужі Ан..ки і їм подібні. А сам текст звернення підтримую

 • Оля

  Одні й ті ж обличчя, одні і ті ж партії, одні і ті ж обіцянки… Дуже хочеться нових енергійних людей і партій, представники яких ще не протирали штани на депутатських кріслах райради нашого району.
  P. S. 1. Де бере гроші Ковальчук?
  2. Скоро на Здолбунівщині, як і в Білорусії, буде Вєчний! ( Тільки не Олександр ).

 • Катя

  Ну що тут скажеш… Обплювати всіх, аби самому вийти “чистеньким”. Бридко читати. Щоб підняти рейтинг Орлова, покажіть його роботу як заступника (не тренінги, які й дитина може провести), реальну роботу і досягнення. А то ви все на міського голову заритесь. А що ж район? Чи це не по силах Ваших? А про залізничників – що завидки беруть? Люди, які реально працюють (навіть з БТРом), чому ж їмм і їхнім керівникам і не піти керувати в місто чи район. Бо це, мабуть, чи не єдина структура й підрозділи, що справіді працюють. а те, що показали всім результати праці – то ви вже десять це перекрутили… А, знаю, хотіли, мабуть, цим самі прорекламуватися за їхній рахунок – і не вийшло. Так, БТР – і тренінг – це різні вагові категорії. Зате видно, хто реально працює. А ви собі не хочете таких конкурениів. і не треба говорити, що робили тільки робочі, бо чудово знаєте, що без керівництва, без того, щоб організувати роботу і дістати деталі тому ж БТР – неможливо. Хоча… Звідки ж ви знаєте, у вас же ж “тренінги” – оце “реальні справи”.

  • Оля

   “Відродження” (колишні регіонали, на хвилинку!) вивезли БТР під своїми прапорами на День міста – браво! а ви знаєте пана Ігора Щебета з с. П’ятигори, який вже КУПУ військової техніки полагодив і передав на Схід і далі продовжує без упину це робити і не рекламується!!! ось так, я думаю, повинні робитись такі справи…

   • Катя

    Ви що, пані, з дуба впали? Які регіонали? Перш наж так позоритись(або повторюючи чиїсь неадекватні думки і погляди), то знайдіть інформацію хоча бпо району. вихоч знаєте, що Відродження існує ще зчасів Г.Кірпи(знаєте, хто це?), який і створив цю партію (ще 2004). А те, що хтось намагається собі зберегти голоси, поширюючи неправдиву інформацію – це вже чорний передвиборчий піар. А ви (і жаль, що таких багато) через невігластво, неосвіченість і необізнаність поширюють таку інформацію – то має бути соромно. Але тільки якщо комусь таке почуття притаманне. Ви хоча б знаєте, хто є членами цієї партії, що тут “пургу гоните”. Якщо людина розумна, то перш ніж щось говорити, має, по-перше, подумати, по-друге, хоча б перевірити інформацію. Але якщо це робиться зпевною метою, то що ж тут скажеш… У кожного свої методи. А за неправдиво поширену інформацію, самі знаєте, що буває… А ви , до речі, знаєте, що ці люди зробили і роблять ще набагато більше, ніж ті, хто тільки говорить і ніби звітує. А то один раз вирішили показати результати своєї праці (неодноразової, систематичної) – і наїхали з усіх сторін. Видно, справді, Відродження (до речі, створена як партія залізничників ще 2004, коли ваші регіонали (навіть деякі теперішні суперпатріоти) якраз розкручували свій бренд) комусь добряче заважає, раз на місцевих сайтах пішла така антиреклама. Мабуть, варто задуматись…

    • Оля

     ну, вибачте, я брудом нікого не обливаю і стільки негативних відгуків в свій бік не заслужила лише тим, що порівняла, скільки зробила партія (НАВІТЬ НЕ ВАЖЛИВО ЯКА, РЕГІОНАЛИ ЧИ НІ) і показала 1 одиницю відремонтованої техніки на День міста, а скільки робить тихенько одна людина (писала виключно про Ігора Щебета)… в зв’язку зі своєю вихованістю просто пропускаю мимо усі Ваші, пані, образи в мій бік

     • Катя

      Прошу вибачення, якщо я вас образила. Але ДІСТАЛО!!!, коли саме перед виборами всі чомусь вирішили, що Відродження -це колишня Партія регіонів. І ніхто не звертає увагу на те, що ще з моменту створення (2004) партія Відродження представлена як у міській, так і в районній раді, незалежно від ПР. А для тих, хто хоч трохи розуміється в політичній сфері, я нагадую: наступником ПР став Опозиційний блок.

     • Оля

      Витяг з Вікіпедії “5 червня 2015 р. відбувся установчий з’їзд оновленої Всеукраїнської партії «Відродження», під час якого оголошено, що основне її завдання – формування конструктивної опозиції чинній владі.” (наголошую на фразі: опозиція чинній владі, співзвучність – Опозиційний блок). Але ще раз повторюсь, мені всерівно, яка партія відремонтувала 1 БТР для показухи, коли люди не під егідою прапорів роблять значно більше….

     • Катя

      БрехнЯ!!!!! І, крім того, БТР не 1!!!! Начіться читати І,,,, ДУМАТИ!

     • Оля

      ну не піньтесь вже так))) в статті пише: “Залізничники старт своєї кампанії провели із партійним прапором на відремонтованому БТРі на день міста”, тобто на одному БТРі, і Ви, шановна, в своїх доповідях вище теж писали про БТР в однині, тому читати я вмію)) не подобається посилання на Вікіпедію, ось, будь ласка, точнісінько та сама фраза безпосередньо на сайті самої ж партії Відродження http://vidrodzhennya.org.ua/about/

     • Катя

      Яка ви позитивна і розумна людина (“не піньтесь”). Ви самі підтвердили: про старт передвиборчої кампанії. А про звіт роботи тих самих залізничників – “відродженців” там не йшлося, тому що сайт повідомив лише інформацію, яка стосується безпосередньо передвиборчої діяльності. А хлопці- залізничники зробили дуже багато і крім БТР-ів для наших хлопців в АТО. То чому ж ті, у кого справді слова не розходяться з ділом, не можуть представляти наші інтереси у місцевих радах? Чи хтось має іншу думку? Чи “хай гірше, аби інше”? Не думаю.

     • Реаліст
     • Оля

      авторитетні висновки я зробила з офіційного сайту вашої ж партії http://vidrodzhennya.org.ua/about/

     • Павкол

      Шановна Катя

     • Катя

      Не змішуйте святе і грішне. По-перше, яке відношення мають київські очільники до Здолбунівської міської ради чи районної. Якщо зважати на такий чинник, то тут можна згадати буквально всі партії, у які “перекочували” (якщо це вас настільки турбує) колишні регіонали. Давайте згадаємо хоча б нашого президента, який, до речі, безпосередньо стояв біля витоків Партії регіонів, працював в уряді януковича. Згадаймо Аграрну партію, яка на чолі з Литвином завжди!!! була прорегіоналівською, хоча Андріюку (через особисті знайомства і зацікавленість) ніхто цього не згадує. Наступне – це БЮТ. Чому не називаєте прізвищ регіоналів, які і на рівні Києва, і на місцях долучилися до зазначеної партії (“Батьківщини”). І Радикальна партія Ляшка теж може “похвалитися” прийняттям у свої ряди регіоналів. Список можнапродовжити, але аби ви хотіли це бачити і чути. Саме тому я не розумію, чому такий тиск на “Відродження”, хоча всі!!! інші також не ликом шиті. А, по-друге, якщо реально дивитися на речі, то давайте розглянемо навіть колишніш регіоналів поза межами всіх інших партій, але на місцевих рівнях. Тож є нормаальні і розумні люди, але хіба вони винні у вчинках, які “творили” представники у верхах. Тільки не треба говорити про те, що вони теж кров’ю мають змити гріхи”папєрєдників”. Нехай кожен відповідає за себе. Ну а якщо говорити про “Відродження”, то я справді знаю хороших і розумних людей- представників цієї політичної сили. А це ж наших з вами інтересах, щоб на місцях (а не в Києві!!) питання вирішувалися адекватно і розумно, а не просто зважаючи на політичну приналежність, бо поняття “людський фактор” ніхто не відміняв. А хлопці – справді молодці: і Ігор Щебет, і Відродження – бо якщо дехто тільки й говорить про якісь невідомі досягнення і справи, то вони – реально працюють і неодноразово!!! До речі, цей БТР – уже був третім, але ж ніхто раніше про це ніде не писав і не говорив.

     • Фрета

      в Самопомочі регіоналів немає, тому що однією з умов прийняття в партію є “не бути екс-регіоналом”))

     • Іван

      не смішіть людей! ті шо 5чол куди втікли до БПП?а ще скільки є коломойського людей,шо тільки вартий” патріот” комбат!

     • Павкол

      Де взялося стільки злості і негативу. Ви хоч якийсь позитив бачите? Якщо Ви всіх звинувачуєте у зраді, то подивіться на головного зрадника у дзеркалі, адже кожен народ заслуговує на того правителя, якого обрав або кожен керівник держави є дзеркальним відображенням свого народу, а особливо парламент.

     • Укранархист

      на чолі держави стоїть: засновник регіонів, брехун, спонсор москалів… та просто не порядна людина!

    • Фрета

     а Ви вже читали, що Вашого колегу затримали на хабарі? http://zdolbuniv.com/oblast/deputata-zdolbunivskoji-miskoji-rady-zatrymaly-na-habari-foto.html?_utl_t=fb

     • Катя

      Читала, бачила і чула… О, а ви вже Фрета? Чи я помиляюсь?
      А щодо затримання… то це лише затримання. Що ж, правоохоронним органам теж треба показники, а яким чином добуті – це вже інше питання. Жаль, що хороша людина може постраждати. Краще б шукали справжніх хабарників, а то підставити можна будь-кого. А ви звернули увагу, що коньк-то – дешевенький….Ай-Петрі. Наші правоохоронні органи не можуть купити дорожчого, щоб вкласти 1000 доларів?…

    • Укранархист

     нажаль, багато залізничників купиться на цей бренд. А за ним стоять “100” відсоткові регіони…

     • Катя

      Знову повторюся: дурниці. Особисто знайома з багатьма, хто розпочинав працювати у Відродження ще з моменту створення і щодного стосунку до ПР не мав. А те, що багато регіоналів іде від інших партій, в першу чергу від БПП, то чому про це ви мовчите? А ви не знаєте, що у Дніпропетровську, наприклад, БПП і власне Опозиційний блок об’єдналися, щоб не допустити до влади Відродження? А в межах району перевірте списки, будь ласка, від Батьківщини і Солідарності, і побачите, де більше регіоналів. Та що там говорити, коли від Солідарності балотується комуніст, який навіть не вийшов з партії – Тимощук. Якщо захочите заперечити, то спочатку опрацюйте документи Комуністичної партії. Так що не треба тут “гнати”, що хтось “купиться”. “Купляються” на різні партійні бренди всі, і, як я бачу, ви також. Єдине, що не враховується, це особистісний фактор, тому що на місцях керуватиме не партія з Києва, а ті, хто живе тут. І я не хочу, щоб мій район розвалився до решти, бо ніхто з верхів його не рятуватиме. А ви тут… “купляться”.

   • Реаліст

    Перед тим як робити публічні висновки, хоч хтось із Вас поспілкувався з тими людьми про БТР , прапор і чим вони взагалі займаються, чиїми коштами то робиться? Із дивану звісно видніше

    • Оля

     з чого Ви вязли, що з дивану? я ж не заперечую, що Відродження відремонтували ті БТРи, я навела як приклад, людину, яка відремонтувала вже далеко не одну одиницю бронетехніки, але при цьому не вивішує прапори на цю бронетехніку і не пише про себе в ЗМІ, і мала на увазі, що такі справи повинні так і робитись, а не на показ.

 • Іван

  Чому не підписано “на правах реклами”

 • Lektop

  Передвиборчий девіз для “найкращого” і “найуспішнішого”:
  Вкотре іду, щоб знову програти!

 • Ганна

  От і знову в бідну Україну прийшли ВИБОРИ. В черговий раз перетасувалися партії і кандидати від них в місті, районі, державі. Перефарбувалися і вперед… Цікаво, чи ці “лідери” можуть пригадати всі партії, від яких вони балотувалися? всі свої обіцянки та лозунги? Ще позавчора вони бігали в помаранчових шаликах і кричали “Так”, вчора вони подумували стати всім боксерами, а сьогодні думають, що треба перед виборами з села привезти старі батьківські вила. Здається мені, що ці вила можуть для них стати граблями. Виборці, звичайно, прийдуть і, добряче посварившись, таки проголосують, але… Що від того зміниться для Здолбунівського району? Що змінилося за останніх декілька районних влад? за останніх 7-8 голів РДА? Це як бульки на воді, пройшло пару місяців і ніхто добром не згадає, а вони знову лізуть і лізуть. Самі себе хвалять і лідерами назначають.Призначили з поміж себе того, хто голоси рахувати буде (теж збився з ліку, скільки партій та осередків поміняв) і вперед… Казали люди, ось вернуться хлопці з АТО – вони всім покажуть, вони мовчати не будуть. Дійсно, показують. Як за земельні ділянки та матеріальні допомоги добиватися. Для себе особисто. Гірко і ніякі тренінги тут не допоможуть.

 • Оля

  а що це у вас за опитування щодо виборів таке дивне??? я впевнена, що не голосувала, бо воно розпочалось ніби-то 26.09, а мені проголосувати не дає і показує результати, ніби я голосувала…

  • Здолбунівсіті

   Опитування розраховане на 1 натискання. Можливо ви випадково, або хтось хто ще працює за вашим ПК це зробив. Жодних інших причин бути не може.

   • Оля

    а може бути причина у тому, що ви взяли опитування, яке було на парламентські чи президентські вибори і просто поміняли дату, а кандидатів на партії?

    • Здолбунівсіті

     та ні, то були 50,51 опитування рік тому, а це нове, вже 67 за ліком, всі в базі архіву опитувань зберігаються. До речі цікаво буде порівняти результати того опитування з новим.

     • Оля

      голосувати можуть тільки зареєстровані користувачі? бо щойно зайшла від незареєстрованого користувача, з іншого комп’ютера, то опитування теж недоступне для голосування, тільки результати видно

     • Здолбунівсіті

      та ні, всі можуть. 80 проголосувало ні в кого більше такої проблеми не виникало.

  • Іван

   не переживайте!рейтинг буде який потрібно.

  • c.k.

   абсолютно така ж ситуація!

   • Оля

    что и требовалось доказать)))

 • Оля

  Знову всі готові голосувати за олігархів (тепер місцевих) та заангажованих осіб, які вже понабирали собі чого тільки можна? Дацюк, Андріюк, Орлов, Королюк (який вже на передвиборну агітацію невідомо скілльки потратив) і “иже с ними”? не забувайте, що мажоритарки тепер немає і ви голосуєте не за певну особу, яка буде представляти в раді ваш округ, а в першу чергу за партію, а тоді вже просто за людину) а також не забувайте, що кошти, витрачені на агітацію, новоспечені депутати захочуть одразу “відбити”)))

  • Здолбунівсіті

   :) йдіть в депутати, будете олігархом, заангажованою, дізнаєтесь що то за робота депутатська і як нею можна відбити витрати

   • Оля

    я знаю, що депутатм держава не платить, але більшість з них (не головні дійові особи) тупо підіймають руки на сесіях і більше нічого не роблять, а от як земельку РДА за регіоналів роздавала я вже побачила, у вас самих тут стаття була, так що механізмів, як видно, є достатньо)))

    • Здолбунівсіті

     право розпоряджатися землею РДА втратили з 1 січня 2013 року ну і РДА до депутатської діяльності нічого не мають окрім того, що її діяльність залежить від рішень прийнятих на сесіях райради.

  • Реаліст

   Мадам відкрийте нам невігласам схеми “відбивання”, просто цікаво

   • Оля

    шановний пане, дай Бог, щоб я помилялася)) але як написала нижче, я говорила про роздавання землі РДА своїм “побратимам” за Шуля.

 • Укранархист

  невже в місті знайдуться люди, що повірять “хорошому сім’янину”, “великому політику” та “ченій людині” – Орлову? Хай напише хоч би про свої справи на займаній посаді…

  • Lektop

   Варто подивитись на декларацію “найчеснішого” http://zdolbun.gov.ua/index.php?name=Pages&op=page&pid=1287 . Грандика мабуть не виграв або з виборів винагороди не отримав. Чи таке не потрібно розголошувати…?

   • Оля

    Toyota Camry 2.3 при доході 12 тис. грн в рік…. хм…))))

   • Реаліст

    Це мабуть тематика для наступного тренінга – як жити в таких умовах і на таку суму

 • Укранархист

  а про “мізоцького ковбасника” (колишніго гопника, рекетира…), який навіть своїх кинув та ховався від них, від пострілів (стріляли по ньому), годі вже й казати…

 • Укранархист

  а про команду Дацюка (НЕ ПРО НЬОГО, НЕ ПРО ЗАВОД, ЯКИЙ ДОВІВ ДО БАНКРУТСВТВА…), ТО ДЛЯ МІСТА ЗРОБИЛИ НЕ МАЛО, І НАВОЛОЧІ РЕГІОНІВСЬКІЙ (порошенківській) роги пообрубували…

  • Павкол

   Цікаво, а порошенківська наволоч це хто

   • Укранархист

    К. і його ко (тим., буз., пш…). Жодного відношення до АТО не мають, повдягають форму…не ганьбили би хлопців!

    • Павкол

     Пане анархист, Ви або не поінформовані, або маєте якусь особистуненависть чи образу на когось з цієі команди. В списку БПП декілка воінів АТО до міськоі ради, а ті хто не воював, то майже кожен для Арміі зробив чимало. Для прикладу той же ж Пш., як Ви виразились за весь період АТО на Армію здав біля тридцяти тисяч грн, будучи простим учителем, а це певно більше половини річноі зарплати. Я сумніваюсь, що Ваш вклад особистий з цим зрівняється.

     • Укранархист

      Що стосується воїнів АТО, то честь їм і хвала! Шкода, правда, що не розібралися, що це за партія запроданців, на чолі з головним БРЕХУНОМ та ЗРАДНИКОМ. А яка ж в бідного учителя зарплата? Чи менший братик з Німеччини (де перебував під час викладання уроків) проспонсорував?..

     • Іван

      цікаво а де ПШ взяв такі гроші ?братик по місту чи мало грошенят понаберав і не віддає людям

     • Павкол

      Просто один півзарплати віддає, коли в краіні війна, а інший за к

     • Укранархист

      до речі, вже від кількох чув, що Ігор багато винен…

 • Анатолій Бондарчук

  Якщо я не помиляюся, то Литвин лідер Народної партії, а не Аграрної і багато його колишніх соратників в обласну раду йдуть від партії “БПП “Солідарність” та партії “Конкретних справ”. Шершун іде від БПП, а Кривко від партії “Конкретних справ” (лідер списку Світлана Богатирчук-Кривко, яке теж була в Народній партії). По районах ситуацію не скажу, але якщо проаналізувати списки, то цікаво можна знайти багато. Мені дивно, що Матчук очолив список Аграрної партії, але від того виборча кампанія буде лише цікавішою.

  • Павкол

   У Вас шановний застаріла інформація, Шершун не йде від БПП і не вводьте людей в оману.

   • Анатолій Бондарчук

    Глянув списки. Дійсно Шершун іде не від БПП. Проте, там колишніх народників вистачає. Нарахував мінімум 2 і серед них діючий депутат обларади і не тільки.

 • Саша

  Мені цікаво, Орлова поставили першим номером, бо він не
  прохідний на окрузі?????? Якщо не прохідний, то який з нього зам. голови
  адміністрації без довіри людей…А цей вискочка Орлов хоч знає , що в місті
  зареєстрований первинний осередок “БПП”, яким керує зовсім інша
  людина, з яким навіть не узгодили цей “перший” номер…?????? Кому
  лапшу вішаєте разом з Тимощуком і Кондрачуком…”чесні” ви наші…не
  смішіть людей???? А взагалі всім давно відомо, що Тим. і Кон. керівники для
  статистики, з якими порядний бізнес нехоче мати справу, бо так як ці двоє
  вирішують питання це срамота для району, так як і вся їхня шайка, ой сорі
  “команда”…стидно за таких керівників, тим паче після перемоги
  майдану…!!!

  • Здолбунівсіті

   Ганьба, сором, ату його ату і всіх учасників конференції яка його висунула і всіх керівників району ату ату, фас, фас. Де той Орлов на нашу голову взявся. І вискочка і не сім’янин і горе-керівник і самий нечесний і самий маніпулятор і самий великий політик без жодної конкретної справи. Гнати його в шию з району, а ще краще рота йому скотчем заклеїти, руки зв’язати і по округу поводити, повеселити всіх хто його боїться, а бо заздрить. Розслабтесь і радійте життю. Вибори пройдуть, а життя продовжиться.

   • Саша

    Наскільки мені відомо, учасникам конференції не було роз’яснено, що мається наувазі під першим номером…! Так чому ж по округу не йдете, “пане” Орлов…??? Бо люди розумніші, бо не пройдете…а тоді стане питання, чому займаєте посаду без підтримки громади??? А на рахунок Тимка і Конка, то на скільки відомо, вони за такі кулуарні домовленості потрапили в чорний список, отримали втик від обласного керівництва партії за дескридитацію та компромітивність…доречі, в немилості вони там уже давно))) Так що, спостерігаємо за вашим “шлюбом”…)))) а розлучення не загорами…повірте)))
    PS: Самі на себе визвали компромат, клоуни….з якого вже не вирулите!!!Це зараз широко обговорюється…!!! Цирк поїхав, а клоуни ще пляшуть…))))

 • Здолбунівсіті

  Частину пустопорожнього спаму видалили. Аргументи і факти будь-ласка, або свою позицію і пропозиції, а не здогадки по персоналіям.

 • Саша

  Розмішили…))) Основний доказ, це наявність легітимного голови міського осередку партії…! Основний аргумент – з ним, наскільки відомо, це питання не обговорювали, хоча мали б… правильні ви наші…! А основний факт- це ви “пане” Орлов, перший номер…хоча ні, не так…”перший номер”, отак правильно…)))
  PS: А видаленням так званого “пустопорожнього спаму” ви себе видаєте з патрохами…на правильному ми шляху))) Компромат на вас серйозний…і ним доречі уже зацікавились!!!))) Пам’ятайте політичне “розлучення” ваше вже не загорами, а на горизонті…))) Спіть спокійно…)))

 • Реаліст

  Так щиро на всіх “какнули” і коментарі видалили (раніш цим страдав тільки оди місцевий інформаційний ресурс). Ви б оприлюднили інформацію хто і як перефарбовується із лідерів від виборів до виборів

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама