. Хто і як рятував голову Здолбунівської РДА від відставки на сесії райради. ВІДЕО | Здолбунів City

Хто й як рятував голову Здолбунівської РДА від відставки на сесії райради. ВІДЕО

Сесія, що відбулася 02 грудня, не дала всі відповіді на запитання, з якими на неї прийшли як депутати, так і частина громади району. Репортаж із сесії дивись тут. Пропонуємо переглянути розширений відеорепортаж із сесії Здолбунівської райради.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Ірина Гром’як

  Підтримую Ніну Сергіївну. Перерізати червоні стрічечки на відремонтованих за спонсорські кошти об”єктах значно легше, ніж прийняти рішення.

  • Микола

   Мені теж сподобався цей виступ. Конкретні питання конкретним людям. логічні були і дії і виступи Кондрачука, Ніколіної. Свободівці і Юрій Палич не до кінця розібрались у правовій площині питання. Роль головуючого теж двояка. Чи знав і не захотів, чи не знав і побоявся…

   • Ірина Гром’як

    Ну… головуючому просто треба “пересісти” на одну табуретку, бо “сидіти” на двох трохи не зручно… роз”їхатись можуть…

 • Катя

  Це європа, це право вільної думки і позиції… не будемо випускати жодного депутата, поки не проголосують за відставку… а якщо хтось з депутатів не хоче, то що він не людина, його по голові і на той світ… немає право на життя …. не навязуйте своїх думок… кожен нехай відповідає за себе… а якщо ви розраховуєте, що піде Шуль і прийде новий керівник не регіонал, то ви дуже помиляєтесь мені здається, Янукович всерівно призначить свою людину знову. Просто щоб та нова людина не зробила, як Ніколіна в певний період. позвільняла всіх чужих, а лишила своїх і побрала на роботу і не дивилася до пенсії місяць, два. діти чи не діти. Він то такого не зробив!

  • Микола

   Погоджуюсь в частині, що кожен повинен відповідати за себе, погоджуюсь із тим, що на місце Шуля при Президенті Януковичу прийде новий регіонал. але, кожен так само має право висловити свою громадську чи політичну позицію стосовно будь-якої посадової особи в т.ч і Шуля. У будь-який мирний спосіб.

   • Катя

    Згідна з Вами в мирний спосіб, без криків, без образ і навіть проти Шуля чи того Януковича. Та це хіба нормальний вислів “не випустимо поки кожен не проголосує проти” ! Поважати потрібно всіх думку і навіть тих, хто і за цю владу. а не перетворили це все на скандал, балаган, крики і позорище. Проте я щось думаю, що їм не так не подобається Шуль, як просто те, що він у партії Регіонів. з того, що я памятаю, у районі було два дійсно керівника. які керували районом дійсно і щось робили а не просто сиділи. це Яків Романович Мельник та Віталій Степанович Шуль, їх роботу видно, решта всі лише і сиділи і лише вважалось що вони щось роблять, і навіть Євчук, що Партії Регіонів відноситься до лузерів. Тому судіть людину, а не владу, ні Шуль, ні Берташ не несе відповідальність за діяння в Києві, не їхні це вказівки.

    • Микола

     Кожен має право на свою думку і свої дії, але має бути готовий нести за них свою частину відповідальності. Виправдовуєш злочин, мовчиш коли його творять-сам співучасник злочину. Посаду голови РДА як і саму РДА вважаю лише органом статистики і пропаганди.

  • Житель

   Він такого не зробив, а він використав всі Ніколінські кадри, які перебігли у ПР і які за це виконують всі його забаганки, закривши очі. Він плював на закони, на суди, на своїх підлеглих, на своїх заступників, на сессії райради, на жителів Здолбунівщини. Давайте це проковтнем, аби не прислали іншого. Так, Катя?

 • Костя Согін

  Пану Шулю елемент щирої поваги за те, що переконаний у власній позиції, і що його “панчери по щокам луплять, а він стоїть на ногах”.

  На мою думку, по-ярославо-мудрівськи тільки Світлана Володимирівна діяла в даному випадку.

  І люди, БУДЬ ЛАСКА, не натягуйте на себе “беушні, діряві, чужі та невипрані історичні шкарпетки” – це не гарно. РУХАЙТЕСЬ РАЗОМ ВПЕРЕД!

 • Костя Согін

  УВАГА, ГРОМАДА! По веб-ресурсам ходить людина з багровою символікою та свідомістю – ставить невиправдані “дислайки” – БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!

 • Сергій Кондрачук

  Цікаво, але окремі виступи, зокрема мій про комплімент, вирвані із контексту… ))

  • Здолбунівсіті

   Ну не все ж вам мочити голову РДА:) можете ж і похвалити, авось зарахується. Тим більше у попередній публікації є ваш виступ окремо та і у цьому відео це не єдиний епізод з вашим компіментом.

   • Катя
    • Микола

     Таких матеріалів є багато як на користь одних так і інших сторін конфлікту. Проте мова не про це. Є народ, є його думка, є аналітики і їх позиція, є влада і її рішення. Мирні і з врахуванням думки всіх. А є майдан, побиття на майдані, ігнорування думки майдану і цинічне перекладання відповідальності на стрілочників. Хоча як на мене, то і без питання ЄС поява майдану була лише справою часу. люди бідні, безробітні, сумні, вішаються від неможливості повернути кредити…і все це наслідки роботи діючої влади. як у Києві так і їх ставлеників на місцях.

     • Катя

      Невже ви думаєте, що при іншій буде не так. вже їх було три-три президента, щось змінилось? і при іншій не зміниться. Вони всі друзі, для нас простого народу вони опозиція, правляча партія, а на день народження одне одного вони всі за одним столом і всі друзі! Не будьте такими наївними. Половину з депутатів ВР і жінок ВР живуть одне з одним і з разних партій, в них одне кодло, а те що ми бачимо по телебаченню, це нам потрібно бачити. Нам показують що і Тягнибок бідний, квартира на окраїні з виглядом на мусорник по телебаченню, а насправді найдіть в інтернеті які маєтки, та таких прикладів можна безліч наводити про будь кого. Тому не будьте наївними, нам показують те, що нам потрібно!

     • Микола

      Про те про що не знаю не розповідаю, чутками не користуюсь.

 • Олег

  Вже обробляють депутатів. Починають з бюджетників

  • Микола

   Тут кожен сам вирішує. Або голова у пісок або нехай пишуть, фотографують, знімають, телефонують в ЗМІ, штаб опору…

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама