Хто і скільки отримав грошей з обласного бюджету?

Торік Міністерство фінансів відкрило для загального доступу Інтернет-ресурс E-data, тож трансакції, які проводять державні установи, стали відкритими і Рівне Вечірнє проаналізувало, які рівненські підприємства, переможці тендерів, отримали гроші з бюджету. Перед Новим роком на рахунки фірм було переказано десятки мільйонів гривень.

За реконструкцію будівлі на майдані Просвіти у Рівному під ЦНАП ТзОВ "Фiрма Опорядрембуд" отримала вже більше 5 млн. грн.

За реконструкцію будівлі на майдані Просвіти у Рівному під ЦНАП ТзОВ “Фiрма Опорядрембуд” отримала вже більше 5 млн. грн.

Чимало підприємств намагаються виграти тендери, які організовують в області. Але серед переможців зазвичай одні й ті ж фірми, тісно пов’язані між собою та з відомими на Рівненщині людьми. Найбільше коштів на будівництво та реконструкцію проходить через обласний департамент з питань будівництва та архітектури. Тож проаналізувавши перекази за останні три місяці 2015 року, вибрали ті підприємства, яким департамент архітектури та будівництва переказав більше мільйона гривень.

Найбільше отримало ПП “Вестiнвестбуд” — 23,15 млн. грн., за реконструкцію поліклініки у Володимирці під лікарняний корпус. Підприємство належить Лесі Шекель, яка свого часу працювала на приватній фірмі “Фіалка”, що належить родині бізнесменів Фалко і яку раніше у судах представляв нинішній перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.

ТзОВ “Рiвнеагроспецмонтаж” отримало від департаменту 12,8 млн. грн. за будівництво терапевтичного корпусу Рокитнівської ЦРЛ, каналізаційної мережі у Здолбунові, блочно-модульної котельні у селі Деражне Костопільського району та реконструкцію каналізаційного колектора у Дубні. Фірму пов’язують із колишнім депутатом облради Петром Дубасом. Офіційно вона зареєстрована на Романа Мельника та Валентина і Віру Лопачуків, які упродовж багатьох років були сусідами пана Дубаса.

7,4 млн. грн. дісталося ТзОВ “Рiкiнвестбуд”, власником якого є бізнесмен Михайло Линник, за реконструкцію госпіталю у Клевані.

ТзОВ “Стиль-Декор” переказали 7,2 млн. грн. Це частина сум, передбачених на добудову дитсадка на вулиці Олександра Невського у Радивилові та будівництво каналізаційно-насосної станції і каналізаційної мережі у селі Оженин Острозького району. Підприємство офіційно належить Вірі Рожчук, раніше воно було зареєстроване на Олександра Рожчука, який разом з бізнесменом Миколою Цупруком заснували громадську організацію “Комбат Самбо”.

Ще одна фірма, яку пов’язують з Петром Дубасом, ТзОВ “Фiрма Опорядрембуд”, одержала перед Новим роком 5,7 млн. грн. Гроші переказали за реконструкцію будівлі облради під ЦНАП на майдані Просвіти у Рівному та добудову школи у селі Старе Село Рокитнівського району. Засновниками “Фiрми Опорядрембуд” раніше були дружина пана Дубаса Тамара, а також Роман Мельник і Любов Ясельська. Нині вона записана на Ірину Максимчук і Оксану Ляльчук.

Укрбудреммонтаж iнжинiрингТзОВ “Укрбудреммонтаж iнжинiринг”, яке останніми місяцями виграло чи не найбільшу кількість тендерів в області на десятки мільйонів гривень, перед Новим роком одержало 5,3 млн. грн. Гроші були за будівництво блочно-модульної котельні у Дубні, реконструкцію котельні та системи опалення Гощанської ЦРЛ, реконструкцію дитячого садка у Новому Корці, будівництво їдальні у селі Велюнь Дубровицького району та ремонт дороги у Мізочі на Здолбунівщині. “Укрбудреммонтаж iнжинiринг” кілька років тому було переписано на лучанина Вадима Сака, проте за неофіційною інформацією воно насправді належить бізнесмену Юрію Фалку, на родинну фірму якого як юрист працював Юрій Приварський.

Інша фірма, пов’язана із паном Фалком — “Кортакоз” — одержала 4,85 млн. грн. Директором цього підприємства є Олександр Дашкель, який не приховує, що має прямий стосунок до “Укрбудреммонтаж інжиніринг” як один з його перших засновників. Обидві фірми часто беруть участь в одних і тих же тендерах. Гроші наприкінці 2015-го “Кортакоз” отримав за будівництво школи у селі Шпанів Рівненського району та котельні у селі Урвенна Здолбунівського району.

ПП “Ранг” переказали 4,8 млн. грн. за облаштування дитячого садка у селі Оржів Рівненського району. Підприємство належить бізнесмену Максиму Лукашику, який є директором групи компаній “Ранг”, забудовника багатоповерхівок у Рівному.
4,3 млн. грн. отримало ТзОВ “Захiдметал” за реконструкцію дитячого садка у селі Ремчиці Сарненського району, переїзду над річкою у селі Бродець Дубровицького району, за будівництво школи у селі Тинне Сарненського району та ремонт дороги у смт Степань. Власником підприємства є Олег Жошко, депутат Сарненської районної ради від Блоку Петра Порошенка “Солідарність”.

ТзОВ “Пром-Енерго-Консалтинг, яке належить бізнесменам Юрію Шкарапі та Олександрові Поліщуку, одержало 2,2 млн. грн. на будівництво каналізаційного колектора у Клевані, станції знезалізнення у Корці та розчищення русла Усті на Здолбунівщині.

Ще по більш як 1,5 млн. грн. отримала ППФ “Мека” за реконструкцію дитячого садка у селі Великий Житин Рівненського району та ПП “ІБК “Дедал” за реконструкцію фасаду будинку дитини на вулиці Поповича у Рівному та ендокринологічного відділення в обласній дитячій лікарні. “Мека” нині належить Людмилі Лапшиновій, колишній працівниці Рівненської ОДА. Власником ПП “ІБК “Дедал” є Валентина Семенчук, дружина депутата Рівненської облради Богдана Файфури.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети