Хто й коли наведе порядок навколо ринку у Здолбунові

запис БрудновськогоЯкби був фантастом, то описав би Здолбунів, у якому нарешті з’явилася міська влада і запрацювала на благо містян, а не окремих індивідів.
Говорять, що зі сторони видніше. Один український художник, змушений ще при Союзі виїхати з України, повернувшись, зазначив, ЩО йому впало в вічі:”Неймовірна пасивність людей. Вони нічого не роблять. Вони бігають, метушаться, створюють видимість діяльності, але при цьому нічого не створюють.” Можливо, занадто перебільшено, проте суть підмічена на всі сто.

Візьмемо для прикладу наше місто, особливо ринок. Скільки разів ставилося питання наведення на ньому елементарного ладу? А віз і нині там. Жахливо спостерігати за тим, як із землі продають овочі, фрукти, квіти, консервацію, і, що особливо неприйнятно, м’ясо-молочну продукцію. Молоко у пет-пляшках із смітника. Нещодавно скопана клумба має вигляд пошматованого бетону, з-під якого пробиваються нещасні рослини. Пройти ніде. Народ, собаки, коні, авта – все змішалося у якусь непристойно гидку масу. Автомобілі як паркувалися на пішохідній частині вулиці, так і паркуються. Ніяких даїв і Миколи Орлова з фотоапаратом і близько нема. Акція скінчилася? Нема ні депутатів, ні мера. Всім все по,,уй. Живемо в га.ні, не помічаючи цього, бо звикли. Та й розучилися відрізняти його від шоколаду.( Ніяких аналогій щодо шоколаду прошу не шукати).

Звикли до цієї руїни на вулиці 8 Березня. І ніяких питань. Поговорили- побалакали- і забули. Хтось може містянам пояснити, де орендатор цього ринку? Як влада контролює наше майно, яке вона віддала цьому орендатору? Де публічна інформація про ті суми, які має орендатор і громада в особі міськради з діяльності ринку? Людей цікавить, кому належать землі навколо ринку і на яких правах? Здається, настав час владі працювати на загал відкрито та чесно. А почати бажано було б з ринку, щоб кожен мешканець ішов на базар не як у клоаку, бо нема іншої альтернативи, а як у чудове місце праці, відпочинку, спілкування,обміну промислово – продуктової продукції на мерзенні папірці( а як же без них), естетичного задоволення.

Віталій Брудновський, запис надійшов до групи ЗС у ФБВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети