. Хто і коли наведе порядок навколо ринку у Здолбунові | Здолбунів City

Хто й коли наведе порядок навколо ринку у Здолбунові

запис БрудновськогоЯкби був фантастом, то описав би Здолбунів, у якому нарешті з’явилася міська влада і запрацювала на благо містян, а не окремих індивідів.
Говорять, що зі сторони видніше. Один український художник, змушений ще при Союзі виїхати з України, повернувшись, зазначив, ЩО йому впало в вічі:”Неймовірна пасивність людей. Вони нічого не роблять. Вони бігають, метушаться, створюють видимість діяльності, але при цьому нічого не створюють.” Можливо, занадто перебільшено, проте суть підмічена на всі сто.

Візьмемо для прикладу наше місто, особливо ринок. Скільки разів ставилося питання наведення на ньому елементарного ладу? А віз і нині там. Жахливо спостерігати за тим, як із землі продають овочі, фрукти, квіти, консервацію, і, що особливо неприйнятно, м’ясо-молочну продукцію. Молоко у пет-пляшках із смітника. Нещодавно скопана клумба має вигляд пошматованого бетону, з-під якого пробиваються нещасні рослини. Пройти ніде. Народ, собаки, коні, авта – все змішалося у якусь непристойно гидку масу. Автомобілі як паркувалися на пішохідній частині вулиці, так і паркуються. Ніяких даїв і Миколи Орлова з фотоапаратом і близько нема. Акція скінчилася? Нема ні депутатів, ні мера. Всім все по,,уй. Живемо в га.ні, не помічаючи цього, бо звикли. Та й розучилися відрізняти його від шоколаду.( Ніяких аналогій щодо шоколаду прошу не шукати).

Звикли до цієї руїни на вулиці 8 Березня. І ніяких питань. Поговорили- побалакали- і забули. Хтось може містянам пояснити, де орендатор цього ринку? Як влада контролює наше майно, яке вона віддала цьому орендатору? Де публічна інформація про ті суми, які має орендатор і громада в особі міськради з діяльності ринку? Людей цікавить, кому належать землі навколо ринку і на яких правах? Здається, настав час владі працювати на загал відкрито та чесно. А почати бажано було б з ринку, щоб кожен мешканець ішов на базар не як у клоаку, бо нема іншої альтернативи, а як у чудове місце праці, відпочинку, спілкування,обміну промислово – продуктової продукції на мерзенні папірці( а як же без них), естетичного задоволення.

Віталій Брудновський, запис надійшов до групи ЗС у ФБ

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Ой яка правильність, як гарно критика говориться і як легко лине – наче пісня. Звісно лад потрібен, а за чий кошт його там будуть наводити? Знову дерти з орендуючих. Це по перше, по- друге молоко зі смітника в пляшках. А ви перш казати доводи давайте. Чи вам порошкове в пакетах краще. Продукти з землі- то купуйте у маркеті чорти чим оброблені. А я люблю продукти з села. А мені подобається. Так ринок варто розширити, але не бабусі тому вина. А ви на оптовому були? а на іншому якомусь ринку Рівного? А хочете сказати десь там в Німеччині люкс то я вам скажу- в нас підприємці не мажори що можуть дозволити собі більшу оплату а хазяїн теж певно не міліонер раз за стільки критики не виходить тих бабусь з клумби прибрати. Я теж можу понаписувати тут критики але іноді треба думати чи варто воно публікації і чи ці слова хоч вітру вартують. Це писала не остання людина- то хай бере і діє. А не лиш язиком матами розкидати. Пане Віталій ми з вами друзі у соц. мережі. Якщо хочете детально почути мою думку за це висловлювання – можете мені писати.

    • Здолбунівсіті

      Пан Віталій її оприлюднив на сторінці ЗС у ФБ, тому в принципі на сторінки ЗС не просився)) але питання щодо ринку слушне. Справа в тому, що це міський ринок, але відданий в оренду підприємцю, от і питається, а для чого? Якщо місто віддавало щоб так краще господарювали-то хай би і результат було видно, а якщо просто квиточками отоварювати-то це і місто могло би зробити)) Але чомусь вигідно було саме так зробити от і зробили.

      • Я думаю не за дарма його віддавала. І виручку з оренди я бачила, повірте це не такі великі гроші як здається. Як колись вирішили – обов”язково у підприємців мають бути контейнери то нікого не хвилювало є гроші чи ні в того підприємця- мусили купувати. І як гарно стало капець. Ринок варто розширити але як нема куди? Я давно казала що варто заохотити бабусь з іншого боку ринку є глушина торгувати, але ми не знаємо наскільки це можливо. А бабусь палками гнати і матюками в Фейсбуці кричати це точно не варіант.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама