Хто хоче в поліцію?

З метою сприяння укомплектуванню актуальних вакансій патрульної поліції, 3 листопада 2016 року о 10-15 на базі Рівненського міського центру зайнятості (м. Рівне, вул. Кавказька, 4) буде організований міжрайонний ярмарок вакансій підбору претендентів на посаду «інспектор патрульної поліції» у м. Сарни.

Вимоги до претендентів:

  • прагнення до якісних змін;
  • вік від 21 до 35 року;
  • повна загальна середня або вища освіта;
  • наявність посвідчення водія категорії «В»;
  • відсутність судимості;
  • вільне володіння українською мовою;
  • фізичне здоров’я та моральна стійкість.

Додатково повідомляємо, що прийом анкет для працевлаштування здійснюється в період з 17.10.2016 по 07.11.2016 в електронному форматі за посиланням http://46.164.158.50:51445/.

Медичний огляд, психологічне тестування та перевірка рівня фізичної підготовки проводитиметься в м. Рівне. Тестування та співбесіди відбудуться в м. Київ.

Заробітна плата за вищезазначеною вакансією становить 8000 грн.

Довідкову інформацію можна отримати за телефоном 0800500202 з 9-00 до     18-00 у робочі дні або електронною поштою public@patrol.police.gov.ua.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети