. Хто хоче створити фонд розвитку громад | Здолбунів City

Хто хоче створити фонд розвитку громад

ІСАР “Єднання” оголошує конкурс для організацій, які прагнуть працювати за моделлю фонду громади.  Ми зацікавлені у розвитку довготривалих партнерських стосунків з такими організаціями та всебічній (у т.ч. грантовій) їх підтримці.

Грантовий конкурс оголошено для ініціатив, які прагнуть працювати як фонд громади або вже працюють як фонд громади. Ми готові підтримати активні, небайдужі, дієві організації, які орієнтовані на роботу з ресурсами своєї громади і для покращення якості життя в своїй громаді. Переможці конкурсу стануть постійними учасниками “Школи фондів громад” – братимуть участь у навчальних заходах, отримуватимуть організаційну та грантову підтримку тощо.

Конкурсні заявки приймаються до 17 год. 29 жовтня 2015 року. Аплікаційну форму та детальне оголошення про конкурс можна знайти на сайті ІСАР “Єднання”.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама