Хто хоче стати рятувальником?

Шановні випускники 11 класу, якщо Ви виявили бажання стати працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій України (далі ДСНС України) то Вам необхідно пройти навчання в одному з трьох ВНЗ в Україні які пропонують різні спеціальності, а саме:

  • Черкаський інститут пожежної безпеки імені Герої Чорнобиля, м. Черкаси

(сайт http://fire.ck.ua)

  • Львівський  державний   університет   безпеки   життєдіяльності,  м. Львів

(сайт http://ldubgd.edu.ua)

  • Національний університет    цивільного    захисту    України,   м.  Харків

(сайт http://nuczu.edu.ua)

На сайтах ВНЗ, які вказані вище, юнаки та юнки мають змогу детально ознайомитися з умовами вступу та іншими організаційними питаннями.

Вступники, які виявили бажання навчатись на денній формі навчання за рахунок державного замовлення, для оформлення особової справи кандидата на навчання, особисто звертатися з письмовою заявою до Здолбунівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області м. Здолбунів вул. Грушевського, 65, з 1 лютого до 1 червня 2018 року. Абітурієнти – майбутні курсанти – обов’язково (окрім ЗНО) складають екзамен в начальних закладах з фізичної підготовки.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети