Хто хоче стати міліціонером

Шановні випускники коледжів, ліцеїв, професійно-технічних училищ та загальноосвітніх шкіл, військовослужбовці строкової служби, які навесні звільняються в запас Збройних Сил. Ви перебуваєте на шляху вибору майбутньої професії. В системі Міністерства внутрішніх справ України проходить відбір кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів МВС України. Підготовку кваліфікованих фахівців для органів внутрішніх справ проводять вищі навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України: Національна академія внутрішніх справ, Львівський державний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет внутрішніх справ та інші навчальні заклади МВС України.

Перед направленням кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів МВС України комплектуючі органи перевіряють їх рівень фізичної підготовленості, стану здоров’я, проводять психофізіологічне тестування, попереднє вивчення кандидата та спеціальну перевірку, після чого кандидати направляються на співбесіду до відбіркової комісії.

Основними критеріями відбору до кандидатів є успішність, особиста дисциплінованість, соціальна зрілість, бажання працювати в ОВС, фізична та психологічна підготовленість.

Прийом до вищих навчальних закладів здійснюється за результатами зовнішнього незалежного тестування, підтверджених сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, результатами здачі заліків з фізичної підготовки та співбесіди щодо готовності до навчання та проходження служби в органах внутрішніх справ.

Після закінчення вищого навчального закладу за державним замовленням випускники отримують диплом встановленого зразка та їм присвоюється спеціальне звання. Молодим фахівцям після закінчення вищого навчального закладу гарантується працевлаштування з урахуванням набутої кваліфікації, спеціальності та спеціалізації. Щодо питання направлення на вступ на навчання у вищі навчальні заклади МВС України та для отримання більш детальної інформації щодо правил та умов вступу до вищих навчальних закладів МВС України, попереднього оформлення документів на кандидатів для направлення на вступ у вищі навчальні заклади МВС України просимо звертатися в Здолбунівський районний відділ Управління МВС України в Рівненській області, який розташований за адресою: вул. Пушкіна, 41, м. Здолбунів Рівненської області, – повідомив начальник сектору кадрового забезпечення Здолбунівського РВ УМВС підполковник міліції Олексій Гальянов.

Помічник начальника по взаємодії з громадськістю і ЗМІ Здолбунівського РВ УМВС

ст. лейтенант міліції Вікторія Гетманчук*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети