Христос із Безодні простягає руки догори

Третій день Великодня. Цікавою нам видалась інформація, якою хочемо поділитись із вами. Фото  econet.net. Христос з Безодні – затоплена бронзова статуя Ісуса, розташована в Середземному морі, неподалік від Сан Фруттуозо, між Камол і Портофіно на італійській Рив’єрі. Статуя була поміщена у воду 22 серпня 1954 на глибину в 17 метрів, а висота її складає 2.5 метра. Різні аналоги статуї розташовані в інших місцях у всьому світі: під водою, в церквах і музеях. Скульптура була створена Гуїдо Галетті після ідеї італійського водолаза Дуілія Маркант.Xristos_1

 Статуя зображує Христа, благословляючого світ, з головою, піднятою догори.  Через зростаючу кількість корозії і  ракоподібних, статуя була видалена з води і відновлена ​​в 2003. Рука, яка була відокремлена якорем, була також замінена. Статуя була повернена під воду з новою основою 17 липня 2004.

Друга бронзова копія скульптури тієї ж самої форми поміщена у воду недалеко від берега Св. Георгія, Гренада. Це було подарунком флоту Генуї за допомогу в порятунку екіпажу італійського судна Бьянка К, знищеного вогнем в порту Св. Георгія. Скульптура була поміщена під воду 22 жовтня 1961.

Xristos_2

Третья бронзова скульптура оригінальної форми була представлена ​​Підводному Товариству Америки в Нью-Йорку в 1962. 25 серпня 1965 вона була поміщена приблизно в 8 метрах під воду недалеко від берега Кі-Ларго, Флорида. У той час, як статуя важить приблизно 260 кг, бетонна основа, на яку вона встановлена, важить приблизно 9 тонн. Первісна глиняна статуя без рук була розташована в ливарному заводі в 1993. Зараз вона демонструється з новими руками в Національному музеї Підводних Дій в Равенні, Італія.

Xristos_3Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети