Гройсман розміняв децентралізацію на сумнівні електоральні вигоди?

Те, що втратили міста, які не об’єдналися в ОТГ, отримали з легкої виборчої руки Володимира Гройсмана. Того самого Гройсмана, який ще донедавна був прихильником тієї самої децентралізації. Але вибори роблять свою справу.

10 липня Уряд схвалив рішення про спрямування 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 500-р).

Таким чином 19 мільйонів зовсім не зайвих грошей можуть надійти до недецентралізованого Здолбунова, який після таких щедрих подарунків ще надовго забуде про ОТГ. А навіщо, коли передвиборча гречка сама сиплеться до бюджету?

Слід зазначити, що розподіл субвенції буде здійснювати Здолбунівська РДА.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети