Хронологія перемоги у відновленні бордюр коштом виконавця у гарантійний термін

Ми не знаємо чи відбулись би будь-які дії взагалі, якби не підняте у березні на сторінках ЗС питання про стан цих бордюр, тому переконані, що початок перемоги був саме у форматі “побачили-висвітлили-навели документи”. Це був найдорожчий тендер минулого року, виконувала його фірма, яка виконує при нинішньому меру багато робіт у місті і після інциденту з неякісними бордюрами не тільки не припинила виконувати замовлення за міські кошти, а й розширила свій багаж замовлень від КП “Здолбунівське” за кошти місцевого бюджету. Та все ж бордюри замінити прийшлось.

Цьому передували такі переможні кроки:

  1. Матеріал на ЗС
  2. Виступ депутатів на сесії міської ради
  3. Лист-претензія до виконавців від Замовника
  4. Моніторинг стану справ до закінчення гарантійного терміну робіт
  5. Висвітлення інформації про Виконавця робіт та його нові замовлення, а отже заробляння грошей, що з однієї сторони свідчить про те що висновків щодо Виконавця так ніхто робити і не збирався, а з іншої сторони зароблений прибуток дозволить виконати гарантійні роботи
  6. Власне цей матеріал, що ви читаєте де наведені ці кроки, які можна і треба застосовувати при будь-яких подібних ситуаціях в громаді

Перемога була би яскравішою, якби з цього приводу були заяви відповідних посадових осіб міської ради, а не сором’язливе погодження і таки змушення до виконання умов угоди Виконавцем, дієвіша участь громади. Дієва – це коли є бажання зупинити те, що робиться не так власними зусиллями або спільно з іншими, висловити свої думки у письмовій формі і на усному прийомі у місцевих чиновників, щоб подібне більше не мало місце бути у громаді. Пом’якшуючою обставиною в цій ситуації є звісно не дуже яскраво виражена можливість наперед побачити стан тих же бордюр під час монтажу минулого року, оскільки самі роботи були виконані добре, а товар купувався у субпідрядника.

Ну що ж час всім вчитися і робити свої висновки.

Чи не вперше у цій ситуації позиції і депутатів і міського голови та керівника КП були на стороні громади та її благоустрою. Серед депутатів хотілось би відмітити принципові позиції Тараса Калити, Юрія Білецького та Миколи Орлова.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети