Хронічний простатит чи повноцінний секс?

Урологія_фото_2Запалення передміхурової залози – простатит – чинить досить негативний вплив на здоров’я чоловіка, адже передміхурова залоза виконує безліч життєво важливих функцій. Статистика, щодо простатиту, досить неприємна – часто захворювання протікає приховано, і виявити його досить складно. Тим не менш, простатитом страждають близько 40% чоловіків у віці від 25 до 45 років. Деякі вчені схильні вважати, що простатит зустрічається аж у 80% представників сильної статі. Простатит небезпечний ще й тим, що може призвести до безпліддя. Саме тому важливо відвідувати уролога, на прийомі у якого може бути виявлено наявність або відсутність простатиту.

Окрім проблем із сечовипусканням та болямі, при хронічному простатиті сексуальний потяг також сильно знижується. Чоловікові потрібно чимало сил, щоб збудитися, а потім утримати своє «знаряддя праці» у твердому стані – адже для простатиту характерно ослаблення і млявість ерекції. Казкова мить може наступити абсолютно несподівано – простатит нерідко супроводжується і передчасним сім’явиверженням. Щасливчиків, що добралися до фінішу, теж очікує неприємне розчарування – болісний оргазм. З усім цим букетом, змучений чоловік потрапляє до фахівця-уролога.

Простатит – запальне захворювання передміхурової залози. Жоден чоловік, незалежно від статевої орієнтації і способу життя, не може вважати себе застрахованим від виникнення хронічного простатиту. Думка про те, що ця хвороба стосується лише тих, хто веде безладне статеве життя – помилкова, хоча ризик захворіти у них дещо вищий. Найважливішим фактором у виникненні простатиту є застій в передміхуровій залозі, причинами якого можуть бути сидячий спосіб життя, неповна еякуляція при «звичному» статевому акті, позбавленому емоційного забарвлення, нерегулярність статевого життя (під регулярністю розуміється ритм, який є звичним саме для цієї людини), статеві надмірності і т.д. Переохолодження завжди було і буде одним з провокуючих чинників запального процесу, особливо тоді, коли в організмі вже є осередки хронічної інфекції. Запальні захворювання сечового міхура, уретри, зниження захисних сил, як організму в цілому, так і місцевого імунітету зокрема, призводять до появи запалення в передміхуровій залозі.

Урологія_фото_1«Лікування простатиту справа складна і досить тривала, – каже лікар-уролог медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» Олександр Крупецький. – Це пов’язано з особливостями будови чоловічого організму. Той, хто вже розпочав довгий процес лікування і одужання, буде винагороджений чудовим результатом: позбавиться від неприємних сюрпризів і хворобливих відчуттів, знову набуде добре самопочуття і впевненість у спілкуванні з жінками.»

«Підхід до лікування в медцентрі «Оксфорд Медікал Рівне» є комплексним, – продовжує лікар. – У цьому – запорука одужання наших пацієнтів. Ми проводимо повноцінне обстеження та призначаємо лікування, що підходить саме Вам. Ми проводимо ефективні фізіотерапевтичні процедури, урологічний масаж, лікувальну гімнастику, антибактеріальну терапію, імунокоректори та термотерапію. Саме комплекс усіх цих заходів сприятливо впливає на відновлення функцій передміхурової залози.»

Лікар зазначає, що саме невідкладне звернення до фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» і бажання поліпшити якість свого життя – є запорукою швидкого одужання.

Спеціалісти «Оксфорд Медікал Рівне» вирішать Вашу проблему. Відкладіть усі справи і займіться своїм здоров’ям – зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію за телефоном у Рівному: (0362) 40 40 50, (067) 840-40-50!

 Бажаємо Вам міцного здоров’я!

 

на правах реклами


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети