Громадський Патруль – як спосіб відновити чистоту і порядок у місті!

фарбування у гідропарку Здолбунова (51)Здолбунівчани! Наше місто все більше і більше перетворюється на те, яке ми хочемо бачити: поступово з’являються смітники(якими б вони не були), поступово зникає реклама на стовпах, будинках, трубах, парканах, території стають менш засміченими, влада і комунальники намагаються робити якісь кроки до нас, а ми до них. Прогрес! Нехай це все настільки мізерне, що звичайній людині, яка лише працює і з містом її зв’язує лише домівка, це не помітно, але повірте, у нас все налагодиться. І завдяки кому? Завдяки нам, небайдужим мешканцям, волонтерам, патріотам!

Чому б нам не продовжити «європеізацію» нашого міста?

Волонтерський Рух Здолбунівщини – об’єднання небайдужих людей, які регулярно проводять акції задля збереження чистоти  та порядку у місті, пропонують впорядкувати та систематизувати нашу ідею у новій формі: Громадський Патруль!

Що це таке?

Це постійний громадський контроль за містом, а точніше за його потребами, які ми можемо вирішити власними силами.

Як це працює?

Усе дуже просто: під час прогулянки містом ви помічаєте, що на деяких стовпах, фасадах тощо купа реклами, смітник на вулиці перевернутий і сміття «гуляє» по дорогах, чи хтось паркується не так, як потрібно. Наступна дія: сфотографувати це місце із порушенням та повідомити групу волонтерів у Вконтакті – https://vk.com/clubvolonteriv , вміст повідомлення наступний: адреса, фото, час та хештег #ВРЗ. Ми обов’язково це опублікуємо і звернемо увагу відповідних служб на порушення!

Друга частина патрулю складається у такому форматі: раз у 2-3 тижні збираються групи людей(кількість людей варіюється в залежності від потреб та вільного часу) та йдуть усувати і патрулювати найбільші проблеми, які були помічені протягом цього часу(2-3 тижні). 1 – група очищує місця СПАМу, 2 – акція по прибиранню території чи інша з благоустрою міста (прилеглого села), 1 та 2 групу можна об’єднувати, а 3-тя група йде на чергування із нарядом міліції, ДАІ чи громадським формуванням у вибране заздалегідь місце для того, щоб контролювати паркування водіїв у заборонених місцях (газони, тротуари, перехрестя).

Результат:

Посилений контроль – знак для порушників, що будь-який їхній вчинок буде помічений та не залишиться без уваги. Для влади це сигнал, що люди не просто просять, вимагають щось, а реально роблять  і допомагають самі собі і тій же владі. Для нас – це ще один крок до інсталяції такого міста, яке ми хочемо бачити! Якщо ви за європейський Здолбунів, тоді ласкаво просимо у ряди Громадського Патрулю!

Щоб стати членом Громадського патрулю достатньо лише написати спів координаторам ВРЗ: Миколі Мокрику чи Андрію ОрловуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети