Громадський патруль в дії!

спамерша з Гільчі (4)Як уже раніше повідомлялося, у Здолбунові діє новий спосіб контролю за благоустроєм та порядком у місті – Громадський Патруль.

Не пройшло багато часу, і він уже приніс свої перші плоди – члени Волонтерського Руху зловили чергову порушницю чистоти та порядку – СПАМершу. Найприємніше те, що люди, які сприяли виявленню порушниці, є школярами у віці 15-16 років, але у них вже є свідоме сприйняття того, що місце, у якому ти живеш, потрібно любити.

Зі слів школярів, вони знали, що потрібно робити у такій ситуації, тому зафіксували порушення на мобільний телефон та викликали наряд міліції.спамерша з Гільчі (3)

Після спілкування у райвідділку МВС СПАМерша була відправлена зворотньою дорогою для того, щоб ліквідувати усе, що вона наклеїла. Порушницею правил благоустрою виявилась жителька одного із сусідніх до Здолбунова сіл.спамерша з Гільчі (11)

Це дуже добре, коли молодь розуміє, що саме їй потрібно буде жити в цьому місті, тому його необхідно захищати й оберігати. А це одна із головних цілей Громадського патруля! СПАМЕРИ, будьте обережні, наступного разу саме ваші дії можуть потрапити в об’єктив Громадського патруля, а ваші руки замість розклеювання рекламного бруду на фасадам міських будівель будуть підписувати протокол в міліції. А ще краще обходьте Здолбунів стороною…затримання спамерши (1) затримання спамерши (2)

Громадський патруль чергував у складі:  Орлов Андрій, Грибун МаксимВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети