Громадський контроль влади сьогодні обговорять у Рівному

“Сьогодні, у вівторок, 23 квітня, о 14.30, у приміщенні редакції «7 днів» за адресою м. Рівне, вул. Поштова,2, «Владометр» спільно з рівненськими журналістами та громадськими активістами організовує дискусію «Громадські ініціативи контролю за владою та роль медіа. Як об’єднати зусилля?» – інформують організатори.

Мета заходу – обговорити можливості та ідеї щодо залучення журналістів та громадських активістів Рівненщини до всеукраїнської медійної платформи, спрямованої на розвиток ефективних форм громадського контролю за діяльністю влади.

Учасники:

Ярослав Кобзар – редактор проекту «Владометр», м.Київ;

Андрій Токарський – член координаційної ради Громадянської мережі ОПОРА;

Олексій Горецький – голова правління РОГО КВУ;

Соломія Бобровська – регіональний координатор ГР ЧЕСНО

Олег Рибачук – один із ідеологів руху «Чесно».

Святослав Клічук – громадський активіст, модератор активної групи у ФБ “Рівненщина політична”;

Питання до обговорення:

– чи здатні такі ініціативи, як «Владометр» та інші, впливати на майбутнє держави та динаміку суспільного розвитку?

– як журналісти можуть співпрацювати з ініціативами громадського контролю влади та використовувати їхній інструментарій у своїй діяльності?

– як реагує місцева влада й політики на контроль за їх діяльністю й результати проектів «Владометр», рух ЧЕСНО, Громадянська мережа ОПОРА, КВУ та ін.

До обговорення й дискусії запрошуються громадські активісти й журналісти, які цікавляться питанням контролю за діяльністю влади.

Довідково

«Владометр» – проект громадянського моніторингу обіцянок українських політиків. Менш ніж два роки свого існування Владометр зібрав понад 4000 обіцянок, що були дані українськими політиками та політичними силами. Це новий український Web 2.0 Інтернет-інструмент суспільного контролю за владою, зміст якого генерується користувачами. За його основу взятий досвід американського сайту Обамаметр.

Владометр – це інструмент, який запобігає поширенню демагогії у політичному житті країни – замість голослівних звинувачень політиків у безвідповідальності чи вихвалянь власних досягнень політиками, виборці мають можливість оцінити кожного політика за обсягом виконаних завдань та обіцянок.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети