Громадський бюджет Здолбунова: як це буде

Бюджетна сесія Здолбунівської міської ради прийняла інноваційний для міста документ – Положення про Громадський бюджет Здолбунова. Розбираємося із цим документом, визначаємо ключові події та дати.

ЗАКАЧАТИ Положення: (проект, що виносився на голосування) 

Завантажити (DOCX, 48KB)

Отже,

створити проект може людина, яка є здолбунівчанином  і для Здолбунова.

Для цього в бюджеті буде виділено близько 200 тис.грн.

Одна людина може створити лише 1 проект в одному році.

Проект мають підтримати не менше 25 однодумців під час подачі.

Проекти до громадського бюджету міста Здолбунів можна подавати щорічно з 10 серпня по 10 вересня.

Проект подається через заповнення спеціальної електронної форми.

Протягом 21 дня відповідний спеціаліст міської ради дає висновок щодо відповідності і можливості зреалізувати проект у заявлених бюджетних рамках.

Голосування за проекти для реалізації за рахунок коштів громадського бюджету м. Здолбунів здійснюється через е-­сервіс “Громадський бюджет Здолбунів“ або інший спеціалізований сервіс, як правило з 1 листопада по 15 листопада року.

Депутатська комісія на своєму  засіданні відповідно до результатів голосування формує рейтинг проектів та визначають перелік проектів, рекомендованих до фінансування за кошти громадського бюджету м. Здолбунів.

Рекомендованими до реалізації вважатимуться ті проектні пропозиції, які набрали найбільшу кількість голосів, до вичерпання обсягу коштів, виділених на реалізацію громадського бюджету м. Здолбунів на відповідний рік. Протягом 10 днів результати про проекти-переможці оголошуються.

Протягом 30 днів після реалізації підрядниками проектів, результати впровадження оприлюднюються.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети