Громадських журналістів запрошують до Варшави

6-8 серпня у Варшаві відбудеться дводенний семінар з громадської журналістики. Заявки для участі у семінарі приймаються до 30 квітня. Організаторами семінару виступають Фонд «Єдина Європа» (Польща) у співпраці з Eastbook.eu та партнерами – 34mag.net  (Білорусь), Національною Радою молоді в Молдові, Словацькою асоціацією зовнішньої політики, Transitions  (Чехія) і Центром незалежної журналістики (Угорщина). 

Витрати на проїзд та проживання покриваються організаторами.  

Семінар буде проходити англійською мовою і розгляне такі теми: етика та відповідальність в онлайн-публікаціях; авторське право; засоби візуальної презентації; соціальні медіа; сильні історії в блогах.

Організатори запрошують подавати заявки учасників, які: проживають у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні; навчаються; мають власний ноутбук; бажають завести свій блог або вже ведуть його; бажають більше дізнатися про громадську журналістику. Заявка знаходиться на сайті. Більше інформації можна знайти за посиланням: eastbook.euВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети