Громадських активістів запрошують освоїти медіа комунікації

 anons-media-komunikatsiji5 листопада у Рівному стартує Школа медіа комунікацій «Skills Hub». В рамках якої відбудеться курс навчальних тренінгів, які допоможуть здобути практичні навички розробки і реалізації медіа-кампаній, дізнатися більше про інструменти комунікаційних відносин та інформаційної діяльності.  Як  навчитися правильно позиціонувати себе у медіа просторі та як розробити PR-план? На ці та інші запитання дадуть відповідь провідні українські експерти у сфері медіа та комунікації.

До участі у «Школі медіа комунікацій «Skills Hub» запрошуються лідери та активісти громадських організацій міста Рівне та Рівненської області, зокрема, громадських організацій внутрішньо переміщених осіб, які функціонують у Рівному та Рівненській області.

Проект відбувається за підтримки КримSOS в рамках грантової програми підтримки волонтерських ініціатив.

Тренерами проекту «Школа медіа комунікацій «Skills Hub» виступлять:

  • Ксенія Дітчук – копірайтер, контент-менеджер, коуч Редактор інформаційного порталу «ЖИТЛО». Бізнес консультант у сфері маркетингу, Public Relations, SMM.
  • Антон Шинкарук – кандидат політичних наук, доцент, веб-консультант та веб-розробник.
  • Руслана Величко-Трифонюк – менеджер проектів Громадянської мережі ОПОРА.

Програма курсу включає шість тематичних тренінгів:

  • Сучасні засоби презентації з використанням різних он-лайн платформ та сервісів.
  • Людина як бренд. Правильне позиціонування себе у медіа. Складання професійного резюме.
  • Інтегровані PR-кампанії. Інструменти для просування брендів в Інтернеті.
  • Інструменти для успішної співпраці зі ЗМІ.
  • Структура комунікаційної стратегії та PR-плану.
  • Он-лайн інструменти комунікацій: сайти, блоги, он-лайн медіа, соціальні медіа.

Кожен тренінг включає теоретичну і практичну частину, зокрема, практичні завдання, роботу в групах та менторську допомогу.  Відбір учасників здійснюється на КОНКУРСНІЙ ОСНОВІ окремо на кожен тренінг. Для участі у кожному тренінгу «Школи медіа комунікацій «Skills Hub» буде відібрано по 20 учасників.

Подати заявку на участь у «Школа медіа комунікацій «Skills Hub» необхідно, заповнивши реєстраційну форму: https://docs.google.com/forms/d/1uremF1e1Fvnx1BwRV8Rd3a5PiievVfm0nLIFIq-3gg/edit

Перший тренінг відбудеться 5 листопада у медіа-просторі InfoHub – «Сучасні засоби презентації з використанням різних он-лайн платформ та сервісів».

Дедлайн реєстрації – 3 листопада (включно).

Слідкуйте за анонсами у соціальних мережах:  https://www.facebook.com/InfoHub.org.ua/https://vk.com/infohuborgua

За додатковою інформацією звертайтесь:  Вікторія Серветник, (096) 168-20-13Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети