Громадськість запрошують до конкурсної комісії

Продовжується робота  з формування конкурсної комісії відділу культури і туризму Здолбунівської РДА  для добору кандидатів на посаду директора Здолбунівської ЦСПШБ. (від ЗС – це перша настільки публічна і прозора процедура, яка триває по лінії культури, такі процедури на часі і в освіті і в медицині)

Кандидатів на посаду керівника закладу культури визначає конкурсна комісія. Згідно ст. 213 Закону України «Про культуру» конкурсна комісія відділу культури і туризму РДА складається із 9  чоловік та персональний склад повинен бути сформований  до 20 серпня 2016 року.

По три кандидатури  до складу конкурсної комісії   подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління.

Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються від трудового колективу  на загальних зборах трудового колективу.

Для включення до складу конкурсної комісії кандидатури, запропонованих трудовим колективом, головуючим на загальних зборах трудового колективу до відділу культури і туризму Здолбунівської РДА  письмово та електронною поштою подаються:

супровідний лист у довільній формі із зазначенням кандидатури, яка рекомендується  для включення до складу конкурсної комісії. До супровідного листа додаються заява  та анкета кандидата на включення до складу конкурсної комісії за формою, згідно додатку (зразок заяви та анкети додаються);

протокол загальних зборів трудового колективу;

листок реєстрації із підписами членів трудового колектив, які брали участь у загальних зборах.

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії.

Жеребкування проводиться в разі подання кандидатур не менше ніж від двох громадських організацій.

Відділ культури і туризму Здолбунівської РДА забезпечує онлайн-трансляцію жеребкування на офіційному сайті.

Членом конкурсної комісії  не може бути особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її недієздатність обмежена;

має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускаються втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

  • незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування
  • члени професійних. творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону
  • членами міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек на 1 рік і 5 років.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться 30 серпня 2016р у відділі культури і туризму Здолбунівської РДА о 10 годині.

Дату другого засідання буде повідомлено додатково.

Адреса електронної пошти для листування: zdoltur@ukr.net  Контактний телефон 2-23-55.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети