Громадські слухання не відбулися

Агов, народ, у вас же було багато запитань, що там будується, і як з цим жити далі. Фабрична, 1 напевне всім будинком там мала би бути? Ні?

Здолбунівська міська рада повідомляє, що громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення:
проекту генерального плану забудови міста Здолбунів;
– детального плану території у м. Здолбунів Рівненської області на земельній ділянці загальною площею 3,74 га кадастровий номер 5622610100:00:012:0168 по вулиці Івана Гонти 3 для будівництва зернового перевантажувального комплексу які було заплановано на 10 год. 03.07.2018 року не відбулося.
У зв’язку з цим громадські слухання переносяться на:
10 годину 11.07.2018 року громадські обговорення по ДПТ по вул.І.Гонти 3 в залі засідань Здолбунівської міської ради;
11 годину 11.07.2018 року громадські обговорення по Генеральному плану міста Здолбунів в залі засідань Здолбунівської міської радВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети