Громадські об’єднання готові обслуговувати у Здолбунівському ЦНАПі

ЦНАП ЗдолбунівЗ вересня  2016 року в Центрі надання адміністративних послуг Здолбунівської районної державної адміністрації  надаються послуги  ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ОБ”ЄДНАНЬ ГРОМАДЯН, а саме  :

  • реєстрація громадського об’єднання;
  • прийняття повідомлення про утворення громадського об’єднання;
  • внесення до Реєстру громадських об’єднань відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання;
  • прийняття повідомлення про зміни до статуту громадського об’єднання, зміни у складі керівних органів громадського об’єднання, зміну особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об’єднання, зміну місцезнаходження зареєстрованого громадського об’єднання;
  • прийняття повідомлення про зміну найменування громадського об’єднання, мети (цілей), зміну особи (осіб), уповноваженої представляти громадське об’єднання, утворене шляхом прийняття повідомлення про утворення;
  • внесення до реєстру громадських об’єднань запису про рішення щодо саморозпуску або реорганізації громадського об’єднання, а також про припинення діяльності громадського об’єднання.

В Центрі маєте можливість отримати консультативну та практичну допомогу при оформленні документів.

Звертайтесь. Будемо раді допомогти у вирішенні Ваших питань.

ГРАФІК роботи ЦНАПУ

ВІДЕО про послуги ЦНАП

ЦНАП Здолбунів (3)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети