Громадські активісти Рівненщини вчилися писати проекти та ефективно їх реалізовувати

тренінг НГО  (5)
18 та 19 лютого в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго» поблизу Рівного пройшов тренінг під назвою «Планування і написання проектів». Тренінг був проведений досвідченим тренером, президентом «Волинського ресурсного центру» Василем Кашевським, котрий розповів про найактуальніші програми міжнародної технічної допомоги в Україні. Згодом активісти вчилися правильно визначати проблеми, оцінювати потреби, ставити мету і завдання проекту. Після цього учасники тренінгу перейшли до практичних завдань у групах: описували діяльність, планували робочий графік, бюджет, та очікувані результати проектів на визначені конкретні теми. Наприкінці навчання активісти дізналися про процедури подання і розгляду проектів до різних міжнародних фондів і структур.тренінг НГО  (2)

А в п’ятницю, 19 лютого, відбувся тренінг «Менеджмент у неурядових організаціях». Спочатку його учасники розглянули питання стратегічного позиціонування НУО: місію, членство, джерела фінансування. Потім ознайомилися з різними стилями управління та побудови команди. Після цього активісти вчилися визначати пріоритети діяльності та оперативно її планувати. Всі ці теоретичні знання вони закріплювали виконанням різних практичних завдань. Дізналися учасники тренінгу і про правила проведення демократичних зборів, нарад та інших форм організації роботи. Загалом участь у двох навчаннях взяли 25 представників з 13 громадських організацій Рівненської області. Навчання також відвідали Здолбунівські громадські активісти, представники ГО «ЗЕОН» Анатолій Бондарчук та Валентина Теребійчук.

тренінг НГО  (4) тренінг НГО  (1)
За словами директора РОГО «Комітет виборців України» Олексія Горецького, результати опитування учасників нинішніх тренінгів, проведені одразу після їх завершення, показали, що в регіоні є значна потреба в проведені таких заходів. Це означає, що на сьогодні є чимало активних людей, котрі прагнуть реалізовувати важливі ініціативи, спрямовані на вирішення актуальних суспільних проблем. Однак вони не мають достатніх знань і навичок, щоб ефективно це робити. Тому організація в цьому році планує проводити цілу низку різних подібних навчань для громадських активістів: тренінгів, семінарів, начальних турів, вебінарів тощо.Тренінги «Планування та написання проектів» та «Менеджмент у неурядових організаціях» були організовані РОГО «Комітет виборців України» в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництва в Україні. тренінг НГО  (3)

Валентина Теребійчук, мол.:)

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети