Громадське партнерство спланувало роботу на найближчі три роки

на сесії у ЗатоціВідбулася сесія стратегічного планування цивільного партнерства «За прозорі місцеві бюджети!». З 13 по 17 липня в Затоці (Одеська область) відбулася сесія стратегічного планування громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!».
У сесії взяли участь представники одинадцяти коаліцій неурядових громадських організацій та ЗМІ, які є членами громадянського Партнерства.
Протягом 5 днів учасники працювали над Стратегічним планом Партнерства за підтримки досвідченого тренера, консультанта в галузі організаційного розвитку, бізнес-тренера і організаційного психолога Леоніда Богданова.
В рамках сесії учасники Партнерства визначили стратегічний контекст, завдання та ключові напрямки, місію і візію коаліції.
У підсумку учасники партнерства створили структуру стратегічного плану на найближчі роки і сформулювали стратегічні ініціативи для розвитку партнерства.

на фото депутати Ковельської міської ради Альона Матвійчук та Здолбунівської міської ради Микола Орлов презентують результати напрацювання робочої групиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети