Громадська журналістика у Здолбунові

Триває тренінг із громадської журналістики (дивись звіт за перший день), у якому приймають участь 20 учасників з різних куточків навколо Здолбунова. Всі отримали перші завдання – підготувати презентації міст і селищ, звідки прибули самі учасники. Результати цього завдання з’являються на нашому порталі. Ви можете оцінити, наскільки після презентації вам, як потенційному туристу, захочеться відвідати такий населений пункт. Про перебіг другого дня тренінгу читайте завтра.

Даний проект «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах»виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Микола Орлов, керівник НГО “АЦРМ “ЗЕОН”, фото Олексій КозачокВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети