Громадська організація зі Здолбунова виграла грант на реалізацію АнтиШколи

ЗЕОН спільно з Молодіжний простір Home’Як отримали грантову підтримку програми «ТРИМАЙ» ! 🎉 До нового року в оффлайні про те про що не вчать у звичайній школі разом із залученими експертами та місцевими улюбленцями нашого молодіжного простору.

а тепер відповіді на те, що цікавить…

🔸Що ж таке програма «ТРИМАЙ»?
Це програма підтримки молодіжних центрів, просторів та організацій, започаткована громадською організацією YouthUp та UNICEF в межах програми «СПІЛЬНО: Молодь».

🔸Що ж буде в межах програми?
Проєкт «АнтиШкола» передбачає створення офлайн навчання для молоді (те, чого не навчать у школі), облаштування психологічної кімнати на базі молодіжного простору та співпраця з неймовірно цікавими людьми.

🔸Коли буде реалізація?
Стартуємо вже, слідкуйте за анонсами та інформацією у https://t.me/ngo_seon та на сторінках інформаційного партнера всіх громадських активносте регіону – Здолбунів CITY

✨Ну все, до зустрічі у Молодіжний простір Home’Як

Ця публікація була створена за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та громадської організації YouthUp. ЇЇ зміст є відповідальністю громадської організації “ЗЕОН” та необов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ або YouthUpВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети