Громадська ініціатива збирається оскаржувати у суді призначення “кухарок” на керівні посади

Виключно на основі професіоналізму та у строгій відповідності до чинного законодавства України мають відбуватися призначення на посади голів райдержадміністрацій, – вважає ініціатор створення громадської ініціативи “Зміна системи” Андрій Андрощук.

“На превеликий жаль, сьогодні на Рівненщині маємо дежавю. Чомусь відразу ж згадується 2005 рік, коли при призначеннях на ключові посади в області та районах діяв ленінський принцип “керувати зможе навіть і кухарка”. Результати того керування ми добре пам’ятаємо. Викликає здивування, чому нинішня команда, яка прийшла до влади в області не робить висновків, і знову ігноруючи всі норми законодавства та без погодження з громадою призначає на керівні посади людей з дуже сумнівною репутацією та без відповідного досвіду роботи” – наголосив Андрій Андрощук.

Громадська ініціатива “Зміна системи” має намір опротестувати в судових інстанціях подібні призначення, у яких не буде дотримано вимог Законів України, в т.ч “Про державну службу” та “Про засади запобігання і протидії корупції”.

“Змушені звернутися до голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка через засоби масової інформації, адже письмові звернення та думка громади цим чиновником повністю ігнорується. Вимагаємо, публічно оприлюднити автобіографії майбутніх керівників райдержадміністрацій, і обґрунтувати за якими критеріями підбиралася та чи інша кандидатура. Кулуарні домовленості та “квотний” принцип розподілу посад голів районних державних адміністрацій має відійти в минуле. Тільки професіонали та люди не заплямовані корупційними зв’язками мають приходити до влади та робити реальні зміни системи, а не тільки зміну облич”,  – зазначив Андрій Андрощук.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети