. Громада Здолбунівщини розшукує свого голову РДА | Здолбунів City

Громада Здолбунівщини розшукує свого голову РДА

OLYMPUS DIGITAL CAMERAПро ситуацію із редактором газети Кондрачуком Сергієм вперше написала ЗС, тому що незважаючи від персоналій, повинна бути юридична і людська логіка у тих чи інших діях влади, особливо якщо мова йде про кадрові рішення. З моменту публікації минуло 3 дні. Сьогодні місто сколихнула чергова масова акція людей, які вирішили знайти голову РДА і запитати його вкотре про його логіку рішень, які він приймає. Що з цього вийшло у репортажі з місця подій.

Якщо у громади виникають конфлікти та непорозуміння з її очільниками, потрібно шукати компроміс. Натомість представникам громадськості Здолбунівщини, які у п’ятницю, 7 листопада, завітали на прийом до голови РДА Олександра Бухала, довелося шукати самого Олександра Павловича: у приймальній повідомили, що шефа на місці немає…

За час керівництва районом молодим та амбітним очільником у людей до нього справді накопичилося багато питань. Та останньою краплею стало рішення про звільнення редактора районної газети «Нове життя» Сергія Кондрачука, яке Олександр Бухало ухвалив фактично одноосібно.

Власне, у редакції газети повідомлення про звільнення отримали… факсом, який надійшов уже після закінчення робочого дня 3 листопада. Утім, працівників обурив не стільки стиль спілкування керівника району, розпорядження якого скидалося на царський указ, котрий підданим оголошують без участі його світлості, скільки повне ігнорування прав колективу та статуту газети. Адже про врахування позиції співробітників редакції узагалі не йшлося, оскільки на збори трудового колективу питання щодо зняття з посади редактора, звісно, не виносили. Більше того, звільнивши п. Кондрачука, голова РДА фактично позбавив редакцію газети одного працівника, тим самим втрутившись у внутрішній процес роботи колективу.

Не проголосувала за рішення про звільнення з посади редактора Сергія Кондрачука і Здолбунівська районна рада, на останній сесії якої був затверджений звіт про фінансово-господарську діяльність редакції газети за рік роботи. Тобто звільнення керівника редакції не підтримали двоє із трьох співзасновників (згідно зі статутом редакції, такими є трудовий колектив видання, Здолбунівська районна рада та Здолбунівська райдержадміністрація). При цьому Сергій Кондрачук на час появи розпорядження очолював окружну виборчу комісію округу № 153. То ж відвідувачам було про що поговорити з головою РДА, який мав би пояснити громаді, чим він керувався, ухвалюючи таке неоднозначне рішення.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Прочекавши у коридорі очільника району з півгодини, громада вирішила використати для спілкування з п.Бухалом епістолярний жанр, зареєструвавши у приймальні звернення до голови Здолбунівської РДА. У ньому люди висловили наполягання на «очній» зустрічі з Олександром Павловичем, наголосивши на нагальній необхідності такого спілкування. Ще кілька десятків представників вирушили до Рівного, щоб зустрітися з головою ОДА Сергієм Рибачком та спробувати знайти в області відповіді на свої запитання, або й самого Олександра Бухала. А то дивно якось виходить – голова у районі є, розпорядження видає, а з «підданими» спілкуватися категорично не бажає. Це вам не нагадує ситуацію із тим, як під час революції здолбунівська громада шукала попереднього голову РДА Віталія Шуля? Здається, історія повторюється. Але ж ми на Майдані за народовладдя стояли, а не за чергових свавільних вождів…OLYMPUS DIGITAL CAMERA

П.С. Почали надходити заяви і коментарі з цієї події: ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ЗРГО “ПАТРІОТ УКРАЇНИ” ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ГОЛОВНОГО РЕДАКТОРА ГАЗЕТИ НОВЕ ЖИТТЯ КОНДРАЧУКА СЕРГІЯ.

З огляду на призначення паном Бухалом своїми заступниками колишніх регіоналів, в нас виникає занепокоєння з приводу того, хто буде наступним головним редактором місцевого видання, чи не буде це наступом на вільне висловлення політичних (окрім свободівського) поглядів на ті чи інші події нашого краю.
Ми чудово розуміємо, що пан Кондрачук, можливо, не є еталоном журналістської справи, але за його редакторства була змога більш-менш вільно сповіщати людей про позицію націоналістів через місцеву газету. Напрошується запитання: чи пан Бухало не стане на перешкоді доносити зерна правди до здолбунівчан через місцеве видання?
ЗРГО «Патріот України» не підтримує рішення голови РДА О.Бухала про звільнення з займаної посади С.Кондрачука.
Прес-служба ЗРГО «Патріот України» 4 листопада 2014 р.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Віталій Поліщук

  Схоже Пан Орлов та ЗС перестануть критикувати голів РДА та міської влади тільки після того як самі сядуть в ці крісла.
  Заступники “регіонали” – Бондарчук – здається “Батьківщина”, щей звільнена Шулем…Щавінський взагалі сміх – пережив десь 5 голів адміністрацій та більше 15 років стажу…Ротація Мазепи, так ЗС сам “тролив” цього персонажа.
  РS: А ще прикольний розворот – Піар “регіонала” Корилкевича меншого

  • Здолбунівсіті

   ЗМІ – це четверта влада, сторожовий пес демократії, завданням якого є популяризація позитивних практик і змін у суспільстві і критики перепон для цього. Критикуємо, пропонуємо, робимо і будемо робити. А як всядемось у крісла то будьте певні знайдеться багато бажаючих і нас покритикувати.

   • INNA

    Таке відчуття, що звільнення головного редактора НЖ – це наскрізна рана ЗС. Невже у місті більше нічого висвітлювати окрім звільнення Кондрачука та діяльність Бухала. Враження ніби містом керують лише ці вищезгадані особи.

    • Здолбунівсіті

     Це лише ваші відчуття. І про наскрізну рану і про діяльність Бухала, який має дуже опосередковане відношення до керівництва містом. Ви ж можливо матеріалів про футбол, сміття, вибори, обереги, комунальні тарифи і роботу комунальних служб, корупціонерів і т.д не читаєте , тому вам здається що весь світ зійшовся навколо Бухала чи Кондрачука.

 • Tatyana

  Якщо ЗС так паном Сергієм опікується нехай візьме до себе на роботу.

  • INNA

   Дуже, дуже влучний коментар. Погоджуюсь з Вами на 100%.

  • Здолбунівсіті

   ЗС опікується всім що потрапляє в поле зору, а тим більше якщо справа резонансна. Коли в сфері ЗМІ буде забезпечено рівну конкуренцію і місцеві ЗМІ навчаться бути прибутковими то не лише ЗС, а й інші газети, портали, радіо будуть утворюватись і опікуватись тим, що відбувається в місті, районі, країні і тоді буде менше спокус робити все кулуарно чи непомітно від преси і громади. А Сергія раді будуть бачити у багатьох виданнях.

 • INNA

  До речі, голова РДА не повинен постійно сидіти на місці, і не зобовязаний звітуватися про своє місце перебування. А не краще було б записатися попередньо на прийом, а не галопом іти у адміністрацію, зрештою всі ми люди і повинна бути хоч якась культура поведінки.

  • Оксана

   До речі, голова РДА якраз і зобов’язаний звітуватись про своє місце перебування . Принаймні , секретар керівника точно повинна знати , де він перебуває у робочий час і чим займається , та й для громади це має бути не секрет, адже в табелі робочого часу йому ставлять 8, тобто 8-годинний робочий день, а ні як не інакше…

   • INNA

    Як звітуватись оголошення написати??? Голова РДА на зустрічі може їздити в межах робочого часу, до відома. Адже зустрічі поза робочим днем , як правило не відбуваються.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама