Громада владі не указ

Хронологія подій щодо затвердження нових тарифів на водопостачання та водовідведення у Здолбунові:

Крок 1. Оголошення про необхідність змін в тарифи:

Про нові тарифи на воду та водовідведення

Серед іншого аргументом наведено: Зазначаємо, що при затвердженні діючого тарифу населення відшкодовувало лише 85% собівартості послуги водопостачання та 75% собівартості послуги водовідведення. Різницю в тарифі, яка виникала внаслідок цього, перекривав тариф для ІІ групи споживачів. З набранням чинності Постанови КМУ № 869 від 01.06.2011 року ліквідувалась можливість перекриття тарифу іншою групою споживачів. Тобто, тариф для населення на послуги централізованого водопостачання та водовідведення має повністю відшкодовувати собівартість.

Крок 2. Проведення громадських обговорень проекту тарифів

обговорення тарифів

ВАЖЛИВО: проект представляв керівник КП і роздані були цифри про 16,66 і 17,54 грн за куб для населення і інші категорії споживачів

За наслідками обговорення:

20 січня 2016 року о 10.00 у приміщенні Здолбунівської міської ради відбулося громадське обговорення проекту тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Учасники громадського обговорення заслухали інформацію Мельника В.І. та обговорили проблемні питання, які виникли у ході презентації.
Присутні віднеслися з розумінням до підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, і погодились, що даний тариф є обґрунтованим, а причини для його підвищення є об’єктивними.втрати на мрежах

ВАЖЛИВО: інших пропозицій не було і вони не обговорювалися, на обговоренні було присутньо 2 члени виконкому

Т.то була обговорена і погоджена подана інформація яка обговорювалася

Протягом місяця всі бажаючі могли подати свої пропозиції, ніяких інших пропозицій на обговореннях не звучало.

Крок 3. 27 січня 2016 року відбулося засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради.пропозиція ольшевського по тарифам на воду

На засіданні розглядалось питання про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Міський голова Ольшевський І.О., запропонував членам виконкому враховуючи велике фінансове навантаження на населення міста за умови прийняття таких тарифів, і водночас з метою забезпечення повноцінного функціонування комунального підприємства розглянути інший варіант підвищення тарифів.
Пропозиція міського голова була наступною: діючий на даний час тариф на водопостачання та водовідведення збільшити для всіх споживачів орієнтовно на 31%, що дасть змогу мінімально відшкодувати витрати підприємства.
Такі тарифи отримали одноголосну підтримку членів виконавчого комітету і були затверджені в розмірі: для населення – 13,02 грн. (без лічильника), а за наявності лічильника – 13,82 грн. та для інших споживачів – 32,04 грн.

Ось і вся хронологія, а тепер запитання:

  • А як же З набранням чинності Постанови КМУ № 869 від 01.06.2011 року ліквідувалась можливість перекриття тарифу іншою групою споживачів. Тобто, тариф для населення на послуги централізованого водопостачання та водовідведення має повністю відшкодовувати собівартість?
  • А що робили члени виконкому на громадських обговореннях коли там погоджувались із одними цифрами, а в результаті проголосували за інші?
  • Прийняте рішення економічне чи політичне і що з цього приводу думає категорія “Інші споживачі”?
  • Як почувається після цього керівник КП, який презентував одні аргументи і цифри, а затвердили інші?
  • Чому ця пропозиція не звучала на громадських обговореннях (вона можливо і слушна, але не звучала і не обгрунтовувалась) і саме головне для чого тоді громадські обговорення, коли незважаючи ні на що і ні на кого виконком проголосував рішення запропоноване однією людиною?

Які наступний раз мають бути аргументи у міської влади для мешканців Здолбунова щоб вони повірили що їх хочуть почути і прийшли на громадські обговорення (хоч і зараз були лише депутати та зацікавлені особи) які виявились простою формальністю?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети