Громада села Гільча впорядкувала територію навколо джерела

благоустрій на джерелі (5)Історія гільчанського джерела Святого Миколая заслуговує на окремий великий матеріал, який вже готується. Він має дати відповіді на питання чи духовне є духовним, сільський голова – головою села, чи громада є громадою і чи є джерело – копанкою для збагачення окремих осіб чи загальногромадським надбанням і окрасою села, району, краю!

ВІДЕО Руслан Січкарук

А сьогодні вашій увазі подаємо фото і відеозвіт про чудову ініціативу гільчанців – толоку навколо джерела. Більше півсотні !!! селян і гостей села вийшло на толоку і цілий день наводили лад біля місцевої святині і культурної цінності краю.

Ініціатива гільчанців заслуговує на усіляку підтримку, тільки там де громада є повноправною громадою і вміє давати собі лад буде порядок в усьому і на джерелі в тому числі.

Результати толоки:

благоустрій на джерелі (1) благоустрій на джерелі (2) благоустрій на джерелі (3) благоустрій на джерелі (4) благоустрій на джерелі (6) благоустрій на джерелі (7) благоустрій на джерелі (8) благоустрій на джерелі (9) благоустрій на джерелі (10)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети