Грім гримить, земля трясеться – у Здолбунові асфальт кладеться

Асфальт кладеться під супровід народного фолькльору. Починаючи від назви статті, яку взято із поста у групі ЗС. Плакати вже перестали-залишається лише сміятися над тим як витрачаються міські кошти.

Вкотре звучать аргументи що грошей мало, а ям багато, тому роблять як виходить на ті гроші, які виділяє бюджет.

Ямковий ремонт  у Здолбунові роблять ПП “МВА” та ТОВ “КП”.

Питання, які виникають у пересічних здолбунівчан:

економічні: скільки грошей заривається в землю під виглядом асфальтування вулиць? (від ЗС: судячи із документів міської ради, з початку року заплановано у відповідній програмі 1410 тис.грн).

технологічні: чому ремонт робиться хаотично, без обмежуючих знаків про ремонт, без оперативного прибирання нарізаного асфальту, без оперативного асфальтування нарізаних дирок.

політичні, правові: якщо директор одного із підприємств є одночасно і депутатом міської ради, членом найбільшої фракції у міській раді, членом бюджетної комісії де і розглядаються зміни до програми, якими передбачається виділення коштів на ремонт, то вона більше хто. депутат міської ради, зацікавлений у якісному ремонті доріг і економному витрачанні коштів, чи директор, зацікавлений в освоєнні коштів і отриманні з них прибутку і чи не є це конфліктом інтересів?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети