. Грім гримить, земля трясеться – у Здолбунові асфальт кладеться | Здолбунів City

Грім гримить, земля трясеться – у Здолбунові асфальт кладеться

Асфальт кладеться під супровід народного фолькльору. Починаючи від назви статті, яку взято із поста у групі ЗС. Плакати вже перестали-залишається лише сміятися над тим як витрачаються міські кошти.

Вкотре звучать аргументи що грошей мало, а ям багато, тому роблять як виходить на ті гроші, які виділяє бюджет.

Ямковий ремонт  у Здолбунові роблять ПП “МВА” та ТОВ “КП”.

Питання, які виникають у пересічних здолбунівчан:

економічні: скільки грошей заривається в землю під виглядом асфальтування вулиць? (від ЗС: судячи із документів міської ради, з початку року заплановано у відповідній програмі 1410 тис.грн).

технологічні: чому ремонт робиться хаотично, без обмежуючих знаків про ремонт, без оперативного прибирання нарізаного асфальту, без оперативного асфальтування нарізаних дирок.

політичні, правові: якщо директор одного із підприємств є одночасно і депутатом міської ради, членом найбільшої фракції у міській раді, членом бюджетної комісії де і розглядаються зміни до програми, якими передбачається виділення коштів на ремонт, то вона більше хто. депутат міської ради, зацікавлений у якісному ремонті доріг і економному витрачанні коштів, чи директор, зацікавлений в освоєнні коштів і отриманні з них прибутку і чи не є це конфліктом інтересів?

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 3,67 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Рівно рік назад ти самі хлопці неслов’янської зовнішності клали асфальт біля мого будинку. Цього року кладуть на тому самому місці.
  Я думав може вийти з ними зробити селфі на пам’ять, і через рік знов, зустрітися на цьому самому місці і показати їм фото.

 • Disqus

  Такого бридкого асфальтування доріг не було вже багато років, чесно кажучи нас….али на дороги та перевели і працю і матеріали і кошти. Вибірково закидані ями біля яких є ще повно ям, тріщин та дірок повз яких пройшли не “замітивши”. Місто просто загажене отими хаотичними ляпами, дороги не прибрані. Чому люди які являються чиновниками держави, депутатами керуючи підприємствами виконують оті державні замовлення та не несуть за таку роботу штрафів та судових позовів проти них за заподіяні збитки? Знову дерибан державного корита та гроші на вітер. Приречена країна виродків та бариг у вигляді держ чиновників та депутатів.

  • Здолбунівсіті

   Суть комента зрозуміла і в частині вибірковості, кривуватості, і т.д має сенс. Щодо всіх чиновників під одну гребінку то тут як і будь-якій іншій справі є конкретні замовники і виконавці. Це міський бюджет, бюджет громадян Здолбунова, це не державний бюджет. Що і де ремонтувати вирішують з подачі міського голови депутати. Але далі ланцюжок з прозорого поля переходить в кабінетні ігри. Вибір виконавців, розцінки, оплата – поза ефіром.

  • #39

   А де ви бачили “чучмека” який нормально щось робив окрім як продавати гранати чи кавуни на ринку ???

   • Disqus

    я бачив айзерів та турків які клали асфальт шикарно тим паче що хлопці адекватні, не бухі та синьоносі та доволі виносливі та працелюбні. Усе рішає ціна питання у них а у наших дорожників у яких руки трясуться з похмела кривість ям не вирішує нічого, навіть більше башлянути усе одно виходить криво раком. Тому що не профі, а бухаючі халтурщики і наук вкладання доріг не вчили. Поїхати у Польщу та подивитись на яку глибину сверлять отвір на невеличку ямку щоби залатати та заплатки так злиті з дорогою що не видно що то заплатка а глибина на усі шари дорожного пирога. У нас окрім нестачі грошей ще роботяги бовдури.

 • Здолбунівсіті

  Дорожники просто знущаються із міста. Ось купки 4 сантиметрової висоти, які нам напевне пропонують вважати заасфальтованою дорогою? https://uploads.disquscdn.com/images/d643f8b1100c14191135df8eb21a70c813a293e43ee15e79c9b19f4c1b57a8ff.jpg https://uploads.disquscdn.com/images/10d99745b19590bccf1e84a6c6c22b3aa6d5661ae2ee822506a9948b645c98dd.jpg

 • Здолбунівчанин

  За останні дні мав можливість порівняти якість ямкового ремонту в містах нашої області а також Львівської та Волинської. І я вам скажу- ми на першому місці по тому як неякісно це зроблено. Як буть-то навмисно ті ляпи накатали на дорозі вище на 1-3см. від основного покриття. Ці робітники напевно немають своїх авто і неїздять по цих “котлетах”.

 • Disqus

  якщо гроші громади то громада має знати чому та скільки розмарновано грошей, вимагати через суд звітності та повної переробки вже за кошт підрядника. А ті хто такі контракти уклав повині бути відсторонені від подальших діянь та понести наказання. Є органи які мають з цим розбиратись, якщо це проковтнемо то завтра вони нас не маючи за людей ще більше “розведуть”. Хто має можливість та важелі розібратись, резберіться та не допустіть подальшого гвалтування громадян та міста якому більше 700 років.

  • Здолбунівсіті

   700 років відзначатимемо у 2197 році, сподіваємось з кращими дорогами)

   • Disqus

    Ну поживем побачим))) дасть Бог.

   • #39

    Так можливо до 2197р. в цій країні і будуть якісь зрушення , але точно не раніше.

 • Здолбунівсіті

  Нагадуємо усім коментаторам про рівне ставлення до всіх національностей.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама