Гранти для зміцнення порозуміння в громаді

можливостіФонд Східна Європа у співпраці з німецькою Громадською організацією ChildFund Deutschland e.V. оголошує Конкурс на проведення інформаційних кампаній в нових і традиційних ЗМІ, спрямованих на заохочення до діалогу та порозуміння в українському суспільстві.

Конкурс проводиться в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», який спрямований на підвищення ролі активних молодих представників громадянського суспільства задля розбудови відкритого, сильного, згуртованого, демократичного і плюралістичного суспільства в Україні.

В рамках конкурсу планується підтримати п’ять інформаційних кампаній. Загальний бюджет конкурсу – 310 000 грн. Середній розмір гранту – 62 000 грн.

До участі у конкурсі запрошуються українські недержавні неприбуткові організації зі статусом юридичної особи.

В рамках інформаційної кампанії може бути підтримано створення та розповсюдження друкованих матеріалів, телевізійних сюжетів, відеороликів, інфографіки, серії друкованих та Інтернет банерів, анімаційних роликів тощо на одну з актуальних тем сьогодення.

Інформаційні кампанії повинні бути спрямовані на наступні теми:
• Заохочення до національного діалогу;
• Залучення молоді до пошуку шляхів порозуміння;
• Інтеграція внутрішньо-переміщених осіб у приймаючих громадах;
• Боротьба з пропагандою та руйнування негативних стереотипів;
• Активізація реформ;
• Боротьба з корупцією.

Критерії відбору заявок:
• Відповідність заявки умовам конкурсу;
• Наявність попереднього досвіду за вказаною тематикою;
• Наявність чіткої концепції інформаційної кампанії, включаючи шляхи розміщення та поширення продуктів інформаційної кампанії;
• Збалансований бюджет;
• Креативний підхід.

Заявка повинна містити:
1) Аплікаційну форму, де має бути чітко вказано тематику кампанії, інформаційні продукти, які будуть створені, план розповсюдження створених інформаційних матеріалів, очікувані результати кампанії;
2) Детальний бюджет проекту;
3) Резюме ключових виконавців;
4) Приклади створених раніше інформаційних продуктів, якщо такі були.

Неповні заявки до розгляду прийматися не будуть.

Термін реалізації проекту не повинен перевищувати 2 місяці та має закінчитися до 7 грудня 2015 р.

Останній термін подання заявок – 2 вересня 2015 року. Заявки повинні бути надіслані на адресу електронної пошти: oshavarova@eef.org.ua з поміткою у темі листа «Конкурс інформаційних кампаній».

Розгляд заявок буде здійснюватися незалежною радою експертів. Рішення про підтримку проектів буде прийняте до 10 вересня 2015 р.

Будь ласка, зверніть увагу:
• В рамках цього конкурсу не надаються гранти комерційним організаціям, політичним партіям, релігійним громадам та фізичним особам;
• Учасники конкурсу будуть письмово повідомлені про результати розгляду їхньої заявки;
• Рішення конкурсної комісії щодо переможців не підлягають перегляду;
• Надані матеріали не повертаються та не рецензуються.

Питання щодо цього оголошення можуть бути надіслані у письмовому вигляді Ользі Шаваровій, координатору програм Фонду Східна Європа, електронною поштою на адресу: oshavarova@eef.org.ua.

Проект «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві» реалізується Фондом Східна Європа за підтримки німецької Громадської організації ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Джерело : Фонд Східна Європа

Автор : Ольга Шаварова

Додатки : Аплікаційна форма ( Аплікаційна форма.docx, 93 Kb )Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети