Гранти для освіти і бібліотек

можливостіФондом інженерної інформації (Engineering Information Foundation) запропонована грантова допомога з проектів у сфері освіти та послуг, які могли б допомогти викладачам і студентам отримати доступ до інформаційних технологій і ефективно використовувати їх у своїй роботі.

Проект, який претендує на отримання гранту, може бути присвячений бібліографічним дослідженням певних інженерних шкіл або бібліотек, підтримці придбання інформаційних систем або виходу в глобальну мережу Інтернет.

Фондом інженерної інформації підтримуються проекти розвитку та освіти, а також програми тренінгів у сфері інженерної освіти і досліджень, якщо вони входять в рамки інтересів Фонду, а саме: доступність і використання друкованої інформації, зайнятість жінок у сфері інженерії, доступ до інформації в країнах, що розвиваються.

Розмір гранту від 5 до 50 тис. доларів США.

Фонд позитивно ставиться до залучення інших фінансових фондів, якщо це необхідно для успішної реалізації проекту.

Не фінансуються:

  • операційні витрати;
  • гранти на покриття витрат на придбання обладнання;
  • загальні витрати (оренда, обладнання тощо);
  • рекламна кампанія;
  • конференції;
  • всі види стипендій та фінансової допомоги;
  • кредити.

Керівництво Фонду проводить засідання у квітні та жовтні кожного року.

Крайні терміни подачі документів: 31 серпня.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті Фонду http://www.eifgrants.orgВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети